Ремонт дороги, сільської ради та амбулаторії: Чудейська громада визначилась, куди потратить кошти

Дата: 14.07.2017 10:48

Чудейська об’єднана територіальна громада визначила для себе три пріоритетні об’єкти, на які будуть спрямовані кошти субвенції з державного бюджету. Це, зокрема:

• капітальний ремонт автомобільної дороги місцевого значення С261002 В. Петрівці – Н. Красношора на ділянці км 2+381 – км 5+845 (очікуваний розмір субвенції - 4 млн. грн.);
  • капітальний ремонт адміністративної будівлі Чудейської сільської ради на вул. Карпатській, 2 (очікувана вартість фінансування - 838,859 тисяч гривень);
  • капітальний ремонт Їжівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини (очікувана вартість фінансування - 234,541 тисяч гривень).

Як повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА, Чудейська громада першою скористалася можливістю співфінансувати за кошти субвенції дороги, які є складовими автомобільних доріг обласного значення. За попередніми підрахунками, вартість ремонту зазначеної дороги складає 21952,715 тисяч гривень, співфінансування громади складає 4 млн.грн.

Джереор: https://pogliad.ua