Загальноосвітні заклади Чудейської громади долучилися до проведення Місячника благоустрою

Дата: 10.04.2017 11:47

Зупинися, людино, на мить…
І відчуй, як планеті болить.
Як із серця крик вирина –
Зупинися, Земля в нас одна!

Відповідно до розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації від 02.03.2017 №143-р “Про проведення санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Чернівецької області у 2017 році”, керуючись частиною другою статті 6, пунктом 6 статті 21, частиною першою статті 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, відповідно до абзацу третього статті 4 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, статей 9, 10 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, з метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населених пунктів Чернівецької області в Чудейській ОТГ було проведено місячник благоустрою.

В Їжівській ЗОШ І-ІІ ст. протягом березня-квітня 2017 року був проведений місячник санітарної очистки та благоустрою території школи.

Силами учнів, вчителів, техпрацівників школи провелися наступні роботи:

• Вся територія школи (1,67 га.) була повністю очищена від сухого листя та сміття .
  • Очищено від сміття господарську частину школи та прибрані складські приміщення.
  • Прочищено та підрубано 320 м. живого паркану на території спортивного майданчику та біля шкільної їдальні .
  • Упорядковано 8 клумб та всі тротуарні доріжки.
  • Засипано гравієм подвір¢я школи 40 га.
  • Розчищено та упорядковано шкільний фруктовий сад – понад 100 дерев та шкільний хвойний парк . Силами батьківської громади було висаджено понад 50 дерев та 25 кущів.
  • Відремонтовано та пофарбовано 100 метрів паркану.

В Їжівській ЗОШ І-ІІІ ст. згідно плану було виконано ряд заходів:

• Акція посади дерево
  • Побілка дерев, бордюрів, обкопуваня
  • Прибрано стадіон та бігові доріжки
  • Впорядковано клумби , дослідні ділянки
  • Проведення санітарних днів
  • Засіювання клумб, насадження вічнозелених рослин
  • Конкурс малюнків “Прийшла весна, красна!”

В рамках проведення місячника благоустрою в Чудейському НВК були проведені наступні заходи:

1. Прибирання сільського стадіону та вивіз сміття,
  2. Очищення та упорядкування шкільного саду,
  3. Приведені у належний стан шкільні клумби (перекопування та пересадка квітів),
  4. Прибирання шкільного подвір’я та спортивного майданчику.

Вже традиційно в Чудейській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 щорічно проходить Місячник благоустрою навколишнього середовища. Отже, протягом березня-квітня три ланки школи, – учнівська, педагогічна та технічна, – дружньо взялися наводити лад у школі, навколо неї та на стадіоні села Чудей.

Дирекцією школи розроблено план заходів по благоустрою та покращенню естетичного вигляду її території – за кожним класом була закріплена ділянка, яку діти старанно прибирали, доводили до відмінного стану. Об’єм роботи був великий, тому працювали учні,вчителі та техпрацівники:.

• Прибрали сміття, повигрібали сухе листя та обламане гілля.
  • Освіжили клумби та посадили квіти.
  • Проведений благоустрій шкільного квітника – 0,10 га.
  • Посаджено дерева у шкільному сквері у рамках акції «Школі на згадку».
  • Проведена дезінфекція колодязів школи.
  • Відремонтовано 300 м паркану.
  • Ліквідовано несанкціоноване сміттєзвалище .
  • Побілено дерева.

В Чудейській ЗОШ І-ІІ ст розпочали акцію учні всіх класів на чолі зі своїми класними керівниками. У рамках місячника благоустрою проведено суботник та прибрано шкільну територію, частину прилеглих до школи територій.

Наразі місячник ще триває, вже прибрали та вивезли сміття, висадили 35 дерев, упорядкували квіткові клумби та територію шкільного саду, виготовили власноруч на уроках трудового навчання шпаківні, які згодом прикріпили до дерев.

Джерело: http://storozhynets.info