Виїзне засідання Координаційної ради з питань співпраці з головами об`єднаних територіальних громад, селищної та сільських рад при голові Вижницької районної ради

Дата: 22.02.2017 12:14

Вчора, 21 лютого, на базі Вашківецької ОТГ відбулось виїзне засідання Координаційної ради з питань співпраці з головами об`єднаних територіальних громад, селищної та сільських рад при голові Вижницької районної ради.

Участь у даному засіданні взяли голова Вижницької райдержадміністрації Руслан Сенчук, перший заступник голови райдержадміністрації Ілля Романюк, голова постійної комісії районної ради з питань власності, агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони довкілля та надзвичайних ситуацій Юрій Никифоряк, начальник фінансового управління Людмила Кириляк та відповідні працівники виконавчого апарату районної ради.

На засіданні розглядались питання виконання комплексних районних програм та їх фінансування у 2017 році в умовах створення ОТГ, про новоприйнятий ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 9 лютого 2017 року, та про порядок передачі бюджетних установ, закладів та майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району у власність об`єднаних територіальних громад.

За підсумками засідання прийнято ряд рішень.