Дата: від до Скинути

Жителькам Чудейської територіальної громади були вручені посвідчення та нагрудні знаки до почесного звання України «Мати-героїня»

Відповідно до Указу Президента України від 07 травня 2021 року № 188/2021 «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їхнього всебічного розвитку, присвоєно почесне звання України «Мати-героїня» 4 багатодітним матерям Чудейської територіальної громади.

15:46 24.08.2021

Центр зайнятості інформує: Для кого є робота на Буковині

Станом на 25 травня 2021 року у базі даних Чернівецької обласної служби зайнятості понад 700 вакансій. Є пропозиції роботи для фахівців з вищою освітою, а також в легкій промисловості, на виробництві та житлово-комунальному господарстві.

16:28 27.05.2021

ДО УВАГИ ОСВІТЯН ГРОМАДИ!

Враховуючи, що тривалість карантину продовжується і навчальний рік приходиться закінчувати в умовах надзвичайної ситуації, для спрощення роботи і зменшення нервових клітин вчителям пропонуємо використовувати наявні ресурси для віддаленої роботи.

14:04 06.04.2020

ДО УВАГИ БІЗНЕСУ!

У цей достатньо складний час вам приходиться переорієнтовувати роботу власного бізнесу, скорочуючи робочий час, працюючи віддалено або взагалі призупиняти роботу.

10:45 23.03.2020

Податкові канікули: скасування ЄСВ для ФОПів і «відстрочки»

Верховна Рада України на засіданні 17 березня 2020 р. прийняла Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», який вступив в дію з 18 березня 2020р.

11:29 19.03.2020

ЗМІНИ У ЗАКОНОДАВСТВІ ПРО ПРАЦЮ: ВАРТО ЗНАТИ

ПРАВОВА АБЕТКА.  Новини щодо регулювання різного кола питань, що стосуються ведення підприємницької діяльності, приходять практично щодня. 1 з 2 лютого 2020року маємо ст. 265 КЗпП, яка регламентує відповідальність за порушення трудового законодавства, у новій редакції.

12:14 05.02.2020