Сторожинецький район, Чернівецька область

1 червня у Чернівецькій області обмежено рух великовагових транспортних засобів

Дата створення: 10:57 02.06.2017

З 1 червня 2017 року на Буковині введено обмеження руху великовагових транспортних засобів.

Цього вимагає реформа: МОН створить робочу групу, яка розрахує вартість освітньої послуги на 1 учня

Дата створення: 13:04 03.05.2017

Робоча група при Міністерстві освіти і науки підготує пропозиції щодо державних стандартів та нормативів у сфері середньої освіти.

Вітання з Великоднем

Дата створення: 19:46 14.04.2017

Чудейська громада щиросердно вітає

ДО УВАГИ БІБЛІОТЕК ТА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Дата створення: 09:39 12.04.2017

Міжнародна організація IREX оголошує конкурс на участь у проекті ПУЛЬС («Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні») для бібліотек та громадських організацій об’єднаних територіальних громад України.

Загальноосвітні заклади Чудейської громади долучилися до проведення Місячника благоустрою

Дата створення: 11:47 10.04.2017

Зупинися, людино, на мить… І відчуй, як планеті болить. Як із серця крик вирина – Зупинися, Земля в нас одна!

В Україні змінили правила проїзду перехресть з круговим рухом

Дата створення: 11:21 10.04.2017

Верховна Рада прийняла законопроект 4246, згідно з яким в Україні змінюються правила проїзду перехресть з круговим рухом.

Всеукраїнський форум місцевого самоврядування

Дата створення: 17:49 27.03.2017

Впродовж 24 – 25 березня у Львові вп’яте відбувся Всеукраїнський форум місцевого самоврядування, до якого долучилися представники влади, українські та міжнародні експерти у сфері місцевого самоврядування, дипломати, науковці та громадські організації. Учасники Форуму ухвалили і презентували Резолюцію, яку доопрацюють та скерують до центральних органів влади України.

Про реформу освіти. 24-25 березня 2017 р. у Львові відбувся форум місцевого самоврядування.

Дата створення: 17:49 27.03.2017

24-25 березня 2017 р. у Львові відбувся форум місцевого самоврядування. Про реформу освіти - із заступником міністра Павлом Хобзеєм:

У Чудейській громаді вихованці садочку вивчали творчість та біографію Т.Г. Шевченка

Дата створення: 12:45 23.03.2017

Виховання патріотизму неможливе без ознайомлення дітей з історією рідного краю та видатними особливостями, саме тому у період з 10 по 17 березня 2017 року в Чудейському ДНЗ “Веселка” було проведено ряд заходів, присвячених великому українському поету Тарасу Григоровичу Шевченку.

У Чудейської ОТГ хороші перспективи розвитку

Дата створення: 11:20 20.03.2017

Перспективи розвитку новоутвореної об’єднаної територіальної громади обговорено під час робочої зустрічі голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна та Чудейської ОТГ Сторожинецького району Анатоліяя Піцула. Зокрема, обговорено можливість відкриття на базі Чудейської амбулаторії загальної практики сімейної медицини пункту постійного базування бригад екстреної медичної допомоги, який буде працювати в цілодобовому режимі.

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH