Дата: від до Скинути

ПРАВОВА АБЕТКА: Штрафи за порушення роботодавцем трудового законодавства у 2020 році

Трудові відносини роботодавця та працівника розпочинаються з моменту підписання трудового договору, який оформляється відповідним наказом чи розпорядженням та повідомленням податкової інспекції про прийняття працівника на роботу.

16:44 17.01.2020

Увага! З 1 січня 2020 року зміняться рахунки для сплати податків

ДПС повідомляє, що з 1 січня 2020 року у зв’язку з тим, що Державною казначейською службою України з початку 2020 року рахунки для сплати податків і зборів  будуть відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Мінфіну №1203, змінюються реквізити бюджетних рахунків.

14:36 10.12.2019

Терміни сплати ЄСВ: запитували – відповідаємо

Порядок нарахування та сплати єдиного соціального внеску регламентується Законом України «Про збір та облік єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (із змінами та доповненнями). На його виконання розроблено та затверджено наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015року №449 Інструкцію.

16:59 24.04.2019

ТЕРМІН ПОДАЧІ ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО МАЙНОВИЙ СТАН І ДОХОДИ ЗА 2018 РІК – 2 ТРАВНЯ 2019 РОКУ

Якщо фізична особа, яка не зареєстрована підприємцем, отримувала у 2018 році доходи, крім заробітної плати за основним місцем роботи, вона зобовязана задекларувати свої доходи та надати податкову декларацію в органи ДФС за місцем реєстрації.

16:58 24.04.2019

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ!

Податковим Кодексом України (далі – ПКУ) визначено, що платниками податку на землю є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі (п. 269.1 ПКУ).

12:12 11.02.2019

ДО УВАГИ СІЛЬГОСВИРОБНИКІВ!

Новий рік приніс зміни в оподаткуванні. З 1 січня 2019 року Законом України №2628 від 23.11.2018р. «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів»  внесено зміни у ст. 266 Податкового кодексу, якими суттєво звужено перелік нерухомості, що не обкладається податком: пільга  з податку на нерухомість поширюється тільки  на будівлі, споруди сільськогосподарських товаровиробників), які відносяться до класу «Будівлі сільськогосподарського призначення, лісівництва та рибного господарства» по коду  1271  Державного класифікатора будівель та споруд ДК 018-2000 та не здаються їх власниками в оренду, лізинг, позичку.

10:40 03.01.2019