Сторожинецький район, Чернівецька область

У МОЗі затвердили примірне положення про госпітальний округ

Дата створення: 10:06 02.03.2017

Міністерство охорони здоров’я затвердило Примірне положення про госпітальний округ, яке визначає організаційні засади діяльності госпітальних округів, а також права і обов’язки органів влади, що здійснюють співробітництво у межах госпітального округу.

Виїзне засідання Координаційної ради з питань співпраці з головами об`єднаних територіальних громад, селищної та сільських рад при голові Вижницької районної ради

Дата створення: 12:14 22.02.2017

Вчора, 21 лютого, на базі Вашківецької ОТГ відбулось виїзне засідання Координаційної ради з питань співпраці з головами об`єднаних територіальних громад, селищної та сільських рад при голові Вижницької районної ради.

«Подарунок» від НКРЕКП: електроенергія для зовнішнього освітлення населених пунктів - за роздрібними тарифами

Дата створення: 11:50 25.01.2017

28 грудня 2016 року офіційно опубліковано  постанову НКРЕКП від 24.11.2016 р. № 2021 «Про внесення змін до постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 11 березня  2010 року № 218» та від 15.12.2016 р. № 2210 «Про визнання такою, що втратила  чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України».

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH