Колективні підсумкові перегляди заннять Чудейського ДНЗ "Веселка"

Реалізовуючи  завдання Базового Компонента дошкільної освіти педколектив Чудейського ДНЗ „Веселка”  протягом вересня-листопада 2017 року проводив змістовну і цікаву роботу з дітьми з питань  ознайомлення дітей з навколишнім розвитком мовлення, формуванням особистісних якостей.

Підсумком роботи були знання та вміння дітей, продемонстровані під час перегляду занять, що провели педагоги ДНЗ перед своїми колегами 5 грудня 2017 року.

Вихователь ясельної групи Чокан О.К. у співпраці з колегою Гатеж А.І. показали процес і результат ознайомлення дітей з сенсорними величинами та природою. Малята охоче мандрували до зимового лісу в гості до звірят, вправлялись у розселенні звірят до своїх хатинок, вчились вимовляти слова-назви, вправлялись у артикуляції звуків.

Вихователі молодшої групи Петровська І.М в ігровій формі закріплювала знання дітей про людський організм та необхідність догляду за ним, формування культурно-гігієнічних навичок, дала початкові знання про безпеку в повсякденному житті.

Вихованці старшої групи разом з вихователем Фрунза Н.Г.  здійснили подорож-мандрівку Україною, розповіли гостям про значимість кожного регіону України.

Вихователь ІІ старшої групи Падурі Л.К. приємно вразила присутніх рівнем підготовки до навчання в школі з розділу „грамота”, зокрема вмінням складати речення, визначати голосні, приголосні, робити звуковий аналіз слів.