Виплата ветеранам війни: хто саме може отримати та як оформити

Виплата ветеранам війни: хто саме може отримати та як оформити З 16 лютого 2023 року стартував спільний проєкт Міністерства у справах ветеранів України та Червоного Хреста України щодо підтримки ветеранів війни. Подати заяви на допомогу можуть особи з інвалідністю внаслідок війни І або II групи, відомості про яких внесені до Єдиного державного реєстру ветеранів війни.

12:46 05.06.2023

Про пенсійне забезпечення осіб, які мають право на пенсію в разі втрати годувальника, відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»

02 квітня 2022 року набрав чинності Закон України від 24 березня 2022 року № 2146-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» щодо пенсій в разі втрати годувальника», яким внесені зміни до статей 30, 36, 37 та 41 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (далі – Закон № 2262).

12:10 13.04.2022

Піротехнічні вироби – джерело потенційної небезпеки

Піротехнічні вироби являють собою джерело небезпеки і вимагають особливої уваги. В останні роки через торгівельну мережу реалізується значна кількість піротехнічних виробів різного призначення, способу дії, розмірів і маси заряду, виготовлених вітчизняними та зарубіжними виробниками. Тому, з наближенням свят рятувальники застерігають громадян щодо дотримання заходів безпеки при використанні піротехніки.

10:27 20.12.2021

Визначені перші 30 громад, які отримують експертну допомогу зі створення ЦНАП від українсько-шведського проєкту PROSTO. Чудейська територіальна громада - серед обраних!

13:55 09.12.2021

Третій інформаційний бюлетень щодо впливу наслідків пандемії на права дітей в Україні

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини продовжує здійснювати моніторинг дотримання прав дітей в умовах пандемії коронавірусної хвороби COVID-19. З цього питання підготовлено третій інформаційний бюлетень щодо впливу наслідків пандемії на права дітей в Україні.

16:56 29.11.2021