Оголошення 03.10.2018 року

Виконавчий комітет Чудейської сільської ради оголошує про початок розроблення містобудівних документацій «Детальних планів територій» для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд» на виконання рішення №221-19/2018 від 03.10.2018 року :

• орієнтовною площею 1,0 га на куті «Пожожени» в с.Чудей Сторожинецького району Чернівецької області”;
  • орієнтовною площею 0,22 га по вул.Л.Каденюка в с.Чудей Сторожинецького району Чернівецької області”;
  • площею 0,2500 га по вул. Т.Шевченка в с.Їжівці Чудейської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області”;
  • площею 0,1094 га в с.Їжівці Чудейської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області”.

Інвесторами виступають власники та користувачі земельних ділянок розташованих на територіях визначених відповідними містобудівними документаціями.