Чернівецька область, Чернівецький район

Оголошення 04.02.2021 року

Виконавчий комітет Чудейської сільської ради оголошує про початок розроблення містобудівної документації «Детальний план територій» для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» на виконання рішення №19-3/2021 від 04.02.2021 року :

• для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» на земельній ділянці площею 0,4338 га по вул. Шкільній в с.Буденець Чудейської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області. Інвестором виступає гр. Кучурян Д.К.