Оголошення 04.04.2019 року

Виконавчий комітет Чудейської сільської ради оголошує про початок розроблення містобудівних документацій «Детальних планів територій», на виконання рішення №61-24/2019 від 04.04.2019 року:

• для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд» на земельній ділянці площею 0,8939 га по вул. Буковинській в с.Чудей Сторожинецького району Чернівецької області. Інвестором виступає гр. Герман В.І.;
  • для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій орієнтовною площею 0,60 га вул.Д.Лук’яна в с.Їжівці Чудейської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області. Інвестором виступає релігійній організації помісної церкви Євангельських Християн-Баптистів.