Оголошення 07.10.2019 року

Виконавчий комітет Чудейської сільської ради оголошує про початок розроблення містобудівних документацій «Детальних планів територій» для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд» на виконання рішення №195-28/2019 від 04.10.2019 року :

• орієнтовною площею 0,25 га по вул.Дружби в с.Чудей Сторожинецького району Чернівецької області;
  • орієнтовною площею 0,25 га по вул. М.Ємінеску в с.Їжівці Чудейської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області.

Інвесторами виступають власники та користувачі земельних ділянок розташованих на територіях визначених відповідними містобудівними документаціями.