Оголошення 09.11.2018 року

Виконавчий комітет Чудейської сільської ради оголошує про початок розроблення містобудівних документацій «Детальних планів територій» для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд» на виконання рішення №251-20/2018 від 09.11.2018 року :

• орієнтовною площею 0,25 га по вул. Г.Вієру в с.Їжівці Чудейської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області;
  • орієнтовною площею 1,0 га по вул. Головна в с.Їжівці Чудейської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області.

Інвесторами виступають власники та користувачі земельних ділянок розташованих на територіях визначених відповідними містобудівними документаціями.