Оголошення 10.08.2020 року

Виконавчий комітет Чудейської сільської ради оголошує про початок розроблення містобудівної документації «Детальний план територій» для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» на виконання рішення №123-37/2020 від 10.08.2020 року :

• для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» на земельній ділянці площею 0,2405 га по вул. Головна в с.Їжівці Чудейської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області. Інвестором виступає гр. Павел Д.В.

Також рішенням №124-37/2020 від 10.08.2020 року затверджено детальні плани території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі загальною площею 0,2003 га по вул.М.Емінеску в с. Чудей Сторожинецького району Чернівецької області, інвестор Пожога Д.В. та площею 0,0460 га по вул.М.Емінеску в с. Чудей Сторожинецького району Чернівецької області, інвестор Аврам Ліліан.