Оголошення 15.05.2020 року

Виконавчий комітет Чудейської сільської ради оголошує про початок розроблення містобудівних документацій «Детальних планів територій» для для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» на виконання рішення №75-35/2020 від 15.05.2020 року :

• загальною площею 0,2003 га по вул.М.Емінеску в с.Чудей Сторожинецького району Чернівецької області. Інвестором виступає гр. Пожога Д.В.
  • загальною площею 0,2546 га по вул. М.Емінеску в с. Чудей Чудейської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області.

Інвесторами виступають власники та користувачі земельних ділянок розташованих на територіях визначених відповідними містобудівними документаціями.