Оголошення 23.08.2019 року

Виконавчий комітет Чудейської сільської ради оголошує про початок розроблення містобудівних документацій «Детальних планів територій» для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд» на виконання рішення №169-27/2019 від 23.08.2019 року :

• орієнтовною площею 0,20 га по 2-му пров.О.Довбуша в с.Чудей Сторожинецького району Чернівецької області;
  • орієнтовною площею 0,50 га по вул. Н.Яремчука в с.Їжівці Чудейської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області;
  • орієнтовною площею 0,58 га на куті «Пуздрени» в с.Чудей Сторожинецького району Чернівецької області.

Інвесторами виступають власники та користувачі земельних ділянок розташованих на територіях визначених відповідними містобудівними документаціями.