Повідомлення про оприлюднення звіту СЕО генерального плану с.Чудей

Повідомлення про оприлюднення

звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту

1. Повна назва документа державного планування:

Генеральний план с. Чудей Сторожинецького району Чернівецької області

Розроблення генерального плану с. Чудей передбачає формування проектних рішень на всю територію села. Проектні рішення генерального плану охоплюють усі види діяльності, які провадяться або провадження яких заплановане в перспективі на території населеного пункту.

Генеральний план визначає існуюче та перспективне функціональне призначення території. Генеральний план обґрунтовує необхідність зміни функціонального призначення території, в разі встановленої потреби, що виникає на підставі аналізу техніко-економічних показників існуючого використання території, демографічного прогнозу, та потреб територіального розвитку населеного пункту. Проектні рішення архітектурно-планувальної організації та потреби територіального розвитку села обумовлюються, в тому числі завданням на розроблення генерального плану, державними інтересами.

В звіті про стратегічну екологічну оцінку генерального плану с. Чудей проведена оцінка впливу на складові довкілля (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (небезпека для здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами тощо).

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Чудейська сільська рада

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення починається з «06» грудня по «07» січня  2020 р.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): зауваження і пропозиції громадськості надаються у письмовому та електронному вигляді.

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):  не передбачено.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Чудейська сільська рада - вул.Карпатська,2 Сторожинецького р-ну, Чернівецька обл., 59024

тел.  03735-61259, 03735-61393, anatolii-pitul@ukr.net, на офіційній веб-сторінці https://chudeyska-gromada.gov.ua/

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

тел.  03735-61259, 03735-61393, anatolii-pitul@ukr.net, на офіційній веб-сторінці https://chudeyska-gromada.gov.ua/

Строки подання зауважень та пропозицій: до «07» січня 2020 р.  включно. Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються.

Переглянути повний текст звіту можна тут: https://rada.info/upload/users_files/04416683/ca401075c166e1e542f93ab2c8375cc7.pdf