Чернівецький Обласний Центр Зайнятості

АНОНС!!! Фахівці служби зайнятості навчатимуть практичних навиків складання бізнес-плану

27 вересня 2022 року о 10.00 годині у Чернівецькій міській філії обласного центру зайнятості відбудеться семінар-тренінг на тему «Як скласти бізнес-план для отримання мікрогранту на відкриття або розвиток власної справи».

14:56 14.09.2022

В рамках урядової програми «єРобота» у Чернівецькій області з’явиться понад 50 нових робочих місць

До Чернівецької  обласної служби зайнятості вже надійшло 198 звернень від фізичних та юридичних осіб на отримання мікрогранту на розвиток або започаткування власного бізнесу в рамках урядової програми «єРобота».

14:54 14.09.2022

На Буковині за працевлаштування 209 переселенців роботодавці отримали компенсацію

У Чернівецькій області 84 роботодавці отримали компенсацію витрат з оплати праці за працевлаштування 209 внутрішньо переміщених осіб. Найбільша кількість рішень про виплату компенсацій прийнята у м.Чернівці, на Глибоччині, Кельменеччині, Новоселиччині, Сокирянщині, Сторожинеччині та Хотинщині.

14:47 30.08.2022

Роботодавцям надаватимуть компенсацію витрат на оплату праці внутрішньо переміщених осіб

6500 гривень – таку суму компенсації витрат на оплату праці може отримувати роботодавець, який забезпечить роботою внутрішньо переміщену особу. Про умови, механізм виплати та порядок використання коштів йдеться у постанові Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 р. №331.

13:47 23.03.2022

Вакансії лютого на Буковині: найбільше роботодавці потребують водіїв

Станом на 9 лютого 2022 року у базі даних служби зайнятості зареєстровано понад 700 вакансій із заробітною платою від мінімальної до 27 тис.грн. На 17 вакансій роботодавці пропонують зарплату понад 15 тис.грн, на 182 пропозиції роботи від 10 до 15 тис.грн, решта – від мінімальної до 10 тис.грн

15:00 10.02.2022