Чернівецька область, Чернівецький район

ГУ ПФУ в Чернівецькій області

ЕЛЕКТРОННЕ ПЕНСІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ – ЗРУЧНИЙ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ДОКУМЕНТ СУЧАСНОГО ЗРАЗКА

Більшість українських пенсіонерів користується документом сучасного формату - електронним пенсійним посвідченням, яке має чимало переваг порівняно з документом старого зразка.

14:15 17.10.2022

ПРО ПЕРЕРАХУНКИ ПЕНСІЙ З 1 ЖОВТНЯ

З 1 жовтня на виконання рішення Уряду проведено перерахунок пенсій особам, які досягли 70-річного віку. Пенсіонерам встановлено щомісячні компенсаційні виплати до пенсій в розмірі до 300 грн.

14:00 03.10.2022

ДІЗНАЙТЕСЬ РОЗМІР МАЙБУТНЬОЇ ПЕНСІЇ ЗА ДОПОМОГОЮ «ПЕНСІЙНОГО КАЛЬКУЛЯТОРА»

Наближаючись до пенсійного віку, кожен замислюється над тим, яку пенсію отримуватиме після виходу на заслужений відпочинок. Дізнатись орієнтовний її розмір можна самостійно, скориставшись послугою «Пенсійний калькулятор» на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України, перейшовши за посиланням https://portal.pfu.gov.ua.

14:50 14.09.2022