ГУ ПФУ в Чернівецькій області

КАТЕГОРІЇ ГРОМАДЯН, ЯКИМ ПОТРІБНО ПОДАТИ ЗВЕРНЕННЯ ДЛЯ ОТРИМАННЯ СУБСИДІЇ В ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД

Нарахування субсидій для продовження їх виплати на опалювальний період 2023-2024 років здійснюються в автоматичному режимі (без звернень громадян) для всіх, кому призначено житлову субсидію на неопалювальний період 2023 року, та тим, у кого розмір субсидій на цей час склав 0,00 грн. Таким громадянам, за винятком тих, у яких відбулися зміни, що справляють вплив на призначення цього виду державної допомоги, додатково звертатися не потрібно.

11:32 02.10.2023

ОБОВ'ЯЗОК СТРАХУВАЛЬНИКІВ - ІНФОРМУВАТИ ОРГАНИ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ ПРО НАСТАННЯ НЕЩАСНОГО ВИПАДКУ НА ВИРОБНИЦТВІ ЧИ ГОСТРОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЗАХВОРЮВАННЯ

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області нагадує, що у разі настання нещасного випадку та/або гострого професійного захворювання (отруєння) роботодавець зобов’язаний упродовж однієї доби повідомити засобами комунікаційного зв'язку про це підприємствам (установам, організаціям), в т.ч. територіальним органам Пенсійного фонду України (відповідно до п. 8 "Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві", та не пізніше наступного робочого дня надати повідомлення встановленого зразка у паперовому форматі.

16:01 29.03.2023

ЕЛЕКТРОННЕ ПЕНСІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ – ЗРУЧНИЙ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ДОКУМЕНТ СУЧАСНОГО ЗРАЗКА

Більшість українських пенсіонерів користується документом сучасного формату - електронним пенсійним посвідченням, яке має чимало переваг порівняно з документом старого зразка.

14:15 17.10.2022

ПРО ПЕРЕРАХУНКИ ПЕНСІЙ З 1 ЖОВТНЯ

З 1 жовтня на виконання рішення Уряду проведено перерахунок пенсій особам, які досягли 70-річного віку. Пенсіонерам встановлено щомісячні компенсаційні виплати до пенсій в розмірі до 300 грн.

14:00 03.10.2022