Чернівецька область, Чернівецький район

Головне управління ДПС у Чернівецькій області

Головне управління ДПС у Чернівецькій області: режим роботи органів ДПС щодо приймання податкової звітності та надання адміністративних послуг в період карантину

ВАЖЛИВО ЗНАТИ: режим роботи органів ДПС щодо приймання податкової звітності та надання адміністративних послуг в період карантину Прийом відвідувачів в Центрах обслуговування платників здійснюється з понеділка по четвер з 08 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв., в п’ятницю з 08 год. 00 хв. до 15 год. 45 хв.

08:26 06.04.2021

Земельний податок: Отримали право власності або право користування земельною ділянкою - сплатіть податок У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області акцентують, земельний податок – це обов’язковий платіж, який справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), та постійних землекористувачів (п.п. 14.1.72 ст. 14 ПКУ).

08:15 26.03.2021