Чудейська громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Про дотримання правил торгівлі в торгівельних закладах ОТГ

УКРАЇНА

Чудейська сільська рада

Сторожинецького району

Чернівецької області

Виконавчий комітет

 

Проект рішення 

 

від 14 листопада 2017 року                                                                       № 133

 

Про дотримання правил торгівельного
обслуговування населення

На території Чудейської ОТГ

 

 

Керуючись п.п. 1, 8 п. “а”, п.п. 2, 3 п. “б” ст. 30, ст. 40, ч. 1 ст. 52, ч. 6 ст.59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 року № 833 “Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення”, постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.1994 року № 313 «Про затвердження правил побутового обслуговування населення», Законом України “Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні”, на виконання Закону України від 06.12.2016 року №1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» та заслухавши доповідь заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Падурі В.М., з метою вдосконалення діяльності торгових об’єктів, виконавчий комітет Чудейської сільської ради вирішив:

 

1. Інформацію про стан торговельного обслуговування населення Чудейської ОТГ прийняти до відома.
2. Керівникам і власникам об’єктів сфери торгівлі Чудейської ОТГ, незалежно від форм власності:
2.1. Неухильно дотримуватись режиму роботи об’єктів торгівлі. У разі виявлення бажання встановлення іншого режиму роботи необхідно подати заяву на розгляд виконкому.
2.2. Взяти під особистий контроль питання щодо заборони продажу алкогольних напоїв неповнолітнім та особам що знаходяться у стані алкогольного сп’яніння.
2.3. Забезпечити наявність сертифікатів якості на всі види продуктів
харчування. Не допускати реалізацію товарів, термін придатності яких минув.

2.4. Не допускати фактів перевищення торговельних надбавок на соціально значимі види продукції.

3. Керівникам і власникам об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери побутових послуг Чудейської ОТГ, незалежно від форм власності:
3.1. Постійно проводити роботу по благоустрою територій, що прилягають до об’єктів та проводити роботу по їх озелененню, встановити контейнери для сміття.

3.2. Забезпечити легалізацію трудових відносин з найманими працівниками та належну виплату заробітної плати у розмірі відповідно до вимог діючого трудового законодавства.

3.3. Проводити заходи щодо підвищення кваліфікації найманих працівників та впровадження нових методів належного обслуговування населення міста.

3.4. Забезпечити систематичний контроль за проходженням особового медичного огляду продавців з реалізації продуктів харчування.

4. Ознайомити під особистий підпис всіх підприємців, які здійснюють діяльність на території Чудейської ОТГ, про вимоги Закону України від 06.12.2016 року №1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» та про відповідальність за ухилення від легалізації трудових відносин з найманими працівниками та належну виплату заробітної плати у розмірі відповідно до вимог діючого трудового законодавства

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів  ради Падурі В.М.

 

 

 

Заступник сільського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради                               Падурі В.М.


 

 

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH