Чудейська громада
Чернівецька область, Чернівецький район

Про сільський бюджет на 2018 рік

                                                                     Фото без опису

Україна

ЧУДЕЙСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО  РАЙОНУ,   ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

ХІ  CЕСІЯ  VІІ  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я  №  368 11 / 2017

 

22 грудня 2017 року                                                                            село Чудей

 

Про сільський бюджет

на 2018 рік

 

             Відповідно до  пункту 23 частини 1 статті 26,статті 61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

   1. Затвердити сільській бюджет на 2018 рік за програмно-цільовим методом бюджетування. 

   2.Визначити на 2018 рік:

-  доходи сільського бюджету у сумі 64145400 грн., в тому числі доходи загального фонду сільського бюджету  63135400 грн., доходи спеціального фонду сільського бюджету 1010000 грн.

-  видатки сільського бюджету у сумі 64145400 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду сільського бюджету 63135400  тис. грн., видатки спеціального фонду сільського бюджету 1010000 тис. гривень;

3. Затвердити бюджетні призначення головному розпоряднику коштів Чудейського сільського бюджету на 2018 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, у тому числі по загальному фонду 63135400  грн. та спеціальному фонду 1010000  грн. згідно з додатком № 3 до цього рішення.

4. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів сільського бюджету  у сумі  4000,00  гривень.

 

5. Затвердити на 2018 рік  міжбюджетні трансферти згідно з додатком № 4 до цього рішення.

 6. Затвердити відомчу класифікацію видатків сільського бюджету на 2018 рік, згідно з додатком 5 до цього рішення.

 7. Затвердити  на 2018 рік  резервний  фонд сільського бюджету у сумі 250000 гривень.

8.  Установити, що у 2018  році фінансування заходів місцевих програм проводиться за умови укладення угоди між виконавцями заходів програми і головним розпорядником коштів сільського бюджету та затвердження розпорядженням сільської ради відповідних порядків використання коштів.

9. Затвердити перелік захищених видатків загального фонду сільського  бюджету на 2018 рік:

- оплата праці працівників бюджетних установ;

- нарахування на заробітну плату;

- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

- забезпечення продуктами харчування;

- оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

- поточні трансферти населенню;

- поточні трансферти місцевим бюджетам.

10. У межах загального обсягу бюджетних призначень за бюджетною програмою окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету фінансовий відділ сільської ради, за обґрунтованим поданням головного розпорядника бюджетних коштів, здійснює перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі, в розрізі економічної класифікації видатків бюджету, а також в розрізі класифікації кредитування бюджету - щодо надання кредитів з бюджету.

 

11. З метою дотримання збалансованості сільського бюджету не надавати підприємствам, установам і організаціям пільг зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), що зараховуються до сільського бюджету.

 

12. Відповідно до статей 43 і 73 Бюджетного кодексу України, надати право сільському голові  отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів сільського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, які покриваються Головним управлінням Державної казначейської служби України в Чернівецькій області в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

 

13.Делегувати виконавчому комітету ради, сільському голові  повноваження у міжсесійний період  приймати розпорядження щодо збільшення (зменшення) обсягу доходної та видаткової частин сільського бюджету в разі надання, збільшення (зменшення) об’єднаній територіальній громаді обсягів міжбюджетних трансфертів з Державного бюджету України, здійснювати їх врахування та розподіл (перерозподіл) з наступним внесенням змін до рішення про сільській бюджет шляхом подачі цього розпорядження на затвердження чергової сесії сільської ради, а також здійснювати перерозподіл видатків за функціональною та економічною класифікаціями в межах загального обсягу його бюджетних призначень окремо по загальному та спеціальному фондах сільського бюджету з послідуючим затвердженням на сесії сільської ради.

 14.  Керівникам бюджетних установ, що фінансуються з сільського бюджету:

14.1. Передбачити в кошторисах доходів і видатків на 2018 рік в повному обсязі кошти на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених чинним законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, на проведення розрахунків за теплову та електричну енергію,  та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами;

 

14.2. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань, затверджених на 2018 рік.

 

15.  Установити, що у загальному фонді сільського бюджету на 2018 рік, до доходів належать надходження, визначені у статті 64 (із змінами та доповненнями) Бюджетного кодексу України.

 

16.  Установити,  що  джерелами  формування  спеціального  фонду сільського бюджету на 2018 рік у частині доходів є надходження, визначені  частиною першою статті 691 (із змінами та доповненнями) Бюджетного кодексу України.

 

17. Установити, що у 2018 році господарські організації спільної власності громади провадять відрахування до загального фонду сільського бюджету частини прибутку (доходу) за результатами фінансово - господарської діяльності 2017 року та наростаючим підсумком щоквартальної фінансово - господарської діяльності у 2018 році у строки, встановлені для сплати податку на прибуток підприємств, згідно з порядком, затвердженим  рішенням ХХХІІ сесії  сільської ради VI скликання від   30 січня 2015 року № 6-32/2015 „Про встановлення  місцевих зборів на території Чудейської сільської ради” , яка підлягає зарахуванню до сільського бюджету”, з послідуючими змінами та доповненнями.

 

18. Установити, що в тих випадках, коли депутати сільської ради вносять пропозиції щодо виділення додаткових асигнувань з сільського бюджету, вони повинні одночасно подавати пропозиції, спрямовані на відповідне поповнення доходів або скорочення інших видатків сільського бюджету.

 

19. Доручити голові Чудейської сільської ради укладати та підписувати договори на передачу коштів (міжбюджетних трансфертів) між районними бюджетами на підставі прийнятих рішень рад.

 

20. Додатки  1,3,4,5 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

21. Дане  рішення набуває чинності з 01 січня 2018 року і діє до 31 грудня 2018 року.

 

22. Відповідно до частини 4 статті 28 Бюджетного кодексу України здійснити оприлюднення цього рішення у місцевих засобах масової інформації.

 

23. Контроль за виконання цього рішення покласти на спеціаліста фінансового відділу сільської ради (Даскалюк Д.Т.) та постійну комісію  з питань  бюджету, освіти, охорони здоров’я, культури, торгівлі та соціального розвітку (Піцул Н.Д.).

    

  

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                         А.Д.ПІЦУЛ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь