Про затвердження типового рішення про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Чудейської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік

ЧУДЕЙСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

СТРОЖИНЕЦЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ

___ СЕСІЯ   VІІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я  №   ______ / 2017

_________ 2017  року                                                                           село  Чудей

Про затвердження типового рішення про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території  Чудейської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року № 483, керуючися абзацами другим і третім пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України та пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Установити на території Чудейської об’єднаної територіальної громади:

1) ставки земельного податку згідно з додатком 1;

2) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.

2. Встановити, що власники об’єктів нерухомості, які користуються земельними ділянками для їх обслуговування без правопосвідчуючих документів, у 2018 році (до оформлення права оренди чи власності на відповідні земельні ділянки) сплачують до бюджету сільської ради земельний податок у розмірі 5% від їх нормативно грошової оцінки, та 1% від їх нормативно грошової оцінки за земельні ділянки сільськогосподарського призначення, а за земельні ділянки нормативна грошова оцінка яких не  проведена в розмірі 5% від нормативно грошової оцінки одиниці площі ріллі по Чернівецькій області.

3. Оприлюднити рішення в засобах масової інформації або в інший можливий спосіб.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, освіти, охорони здоров’я, культури, торгівлі  та  соціального розвитку (Піцул Н.Д.).

5. Рішення ІV  сесії Чудейської сільської ради   VІІ  скликання „ Про встановлення ставок земельного податку на території  Чудейської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік” №    142 – 4 / 2017  від 23 травня 2017  року                                                        визнати такими, що втратило чинність1.

6. Рішення набирає чинності2 з 01 січня 2018 року..

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                     А.Д.ПІЦУЛ

1 Зазначається у разі потреби.

2 Зазначається дата набрання рішенням чинності у разі, коли вона відмінна від дати набрання чинності згідно із частиною п’ятою статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та статтею 12 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.