Посадова інструкція рахівника-касира

рахівника-касира  Чудейської сільської ради

Сторожинецького району Чернівецької області

1.Загальні положення

1.1. Рахівник-касир належить до категорії службовців, є матеріально відповідальною особою.

1.2. Рахівник-касир призначається на посаду та звільняється з посади сільськім головою з дотриманням вимог  Кодексу законів  про працю України.

1.3. Рахівник-касир підпорядкований сільському голови, підзвітний та підконтрольний районній державній податковій інспекції. Виконує рішення сільської ради та її  виконавчого комітету, службові доручення сільського голови, відділу податкової інспекції в межах їх повноважень.

1.4. Рахівник-касир Чудейської сільської ради в своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, постановами Верховної  Ради України, указами та розпорядженнями України, постановами і розпорядженням Кабінету Міністрів України, актами органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування.

2. Повноваження та функціональні  обов’язки  рахівника-касира

2.1.Здійснює збір місцевих податків та зборів  передбачених Законом України  «Про місцеві податки і збори »;

2.2.Здійснює  облік  земельних ділянок громади та нарахування земельного податку;

2.3.Веде особові рахунки платників земельного податку, отримує квитанції та збирає земельний податок , здає готівку в банк;

2.4.Веде особові рахунки платників самооподаткування, отримує квитанції та збирає кошти самооподаткування  населення,  здає готівку в банк;

2.5.Готує  інформації,  доповіді на  засіданнях виконкому  та  сільської ради,  відповіді  на  листи  районної державної  адміністрації   стосовно питань  податків  і  зборів  згідно  своїх  посадових повноважень;

2.6.Сприяє виявленню та реєстрації громадян, які займаються особистою трудовою діяльністю.

2.7.Виконує інші доручення сільського голови.

3. Права  рахівника - касира

Рахівник-касир  сільської ради має право:

3.1.На повагу особистої гідності, справедливе і шанобливе ставлення до себе з боку керівників, співробітників і громадян;

3.2.На оплату праці залежно від посади, яку вона займає, якості, досвіту та стажу роботи;

3.3.На просування по службі відповідно до професійної роботи умови праці;

3.4.На соціальний і правовий захист;

3.5.Отримувати в порядку, встановленому законодавством, від відповідних органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій не залежно від їх підпорядкування та форм власності, об’єднань громадян, окремих осіб матеріали та інформацію, необхідні для виконання своїх службових обов’язків.

3.6.Вимагати проведення службового розслідування з метою спростування безпідставних, на її думку, звинувачень або підозри  щодо неї;

3.7.Захищати свої законні права та інтереси в органах державної влади, органах місцевого самоврядування та в судовому порядку.

4. Рахівник-касир повинен знати

4.1.Конституцію України, Закони України, нормативні документи що стосуються його діяльності,  Укази Президента України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, рішення органів виконавчої влади вищого рівня, рішення сільської ради та її виконавчого комітету.

4.2.Податкову справу, основи цивільного права.

4.3.Правила внутрішнього розпорядку роботи.

4.4.Правила та норми охорони праці та протипожежного захисту.

4.5.Основи комп’ютерної грамоти та відповідні програмні засоби.

5. Кваліфікаційні вимоги

5.1. Освіта середньо - спеціальна або повна загальна середня, уміння користування  персональним комп’ютером без вимог до стажу роботи.

6.Відповідальність рахівника-касира сільської ради

6.1.Касір сільської ради за неналежне виконання службових  обов’язків, перевищення своїх повноважень, несе цивільну, адміністративну або кримінальної відповідальність згідно з чинним законодавством.

Керуючий справами

(секретар) виконавчого комітету                                              Р.А.Мотреску

З посадовою інструкцією ознайомлена:

Рахівник-касир сільської ради                                                      Урсулян Д.В.

«_____»________________20__ р.