Чернівецький Обласний Центр Зайнятості

Послуги, які можуть отримати внутрішньо переміщені особи в службі зайнятості

Фахівці служби зайнятості здійснюють індивідуальний підбір вакансій для кожної людини з урахуванням отриманої освіти, професійного досвіду та побажань до майбутнього робочого місця. Все, що необхідно зробити внутрішньому переселенцю – це звернутися до найближчого центру зайнятості або зареєструватися як безробітний через Портал Дія.

13:38 25.04.2024

На Буковині 18 переможців за урядовою програмою єРобота «Власна справа»

Ухвалено чергові рішення за урядовою програмою«Власна справа»за заявами, які подані у період з 12по 25лютого2024року(зурахуванням доопрацьованих заяв, поданих упопередніперіоди).Файл з перелікомномерів заяв, які набрали найбільшу сукупну кількість балів за програмою«Власна справа», можна завантажититут.

14:12 01.04.2024

На Буковині роботодавці отримають майже 700 тис. грн. компенсації за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю

У Чернівецькій області прийнято рішення про надання компенсації роботодавцям за облаштування 10 робочих місць для осіб з інвалідністю. Троє  осіб працевлаштовані на Герцаївщині, по двоє на Глибоччині та у м.Чернівці, по одній людині – на та Хотинщині, Сокирянщині та Новоселиччині.

14:11 01.04.2024

На Буковині роботодавці отримають понад 277 тис.грнкомпенсації за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю

У Чернівецькій області прийнято рішення про надання компенсації роботодавцям за облаштування чотирьох робочих місць для осіб з інвалідністю. Двоє осіб працевлаштовані на Глибоччині, по одній людині – на Герцаївщині та Хотинщині.

09:19 07.03.2024

Кого шукають роботодавці Чернівецької області та скільки платять

Нині в базі Чернівецького обласного центру зайнятості зареєстровано понад 600 вакансій. Найбільше пропозицій роботи є для бухгалтерів – 52 вакансії, для молодшого і середнього медперсоналу – 43, для слюсарів різних напрямів діяльності – 34.

09:16 07.03.2024

Служба зайнятості допомагає створити інклюзивне робоче середовище

За облаштування робочого місця для людей з інвалідністю служба зайнятості компенсує роботодавцю такі витрати. Це допоможе створити інклюзивне робоче середовище, а людині з інвалідністю самореалізуватися.

10:25 13.02.2024