Чернівецький Обласний Центр Зайнятості

На Буковині роботодавці отримають понад 277 тис.грнкомпенсації за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю

У Чернівецькій області прийнято рішення про надання компенсації роботодавцям за облаштування чотирьох робочих місць для осіб з інвалідністю. Двоє осіб працевлаштовані на Глибоччині, по одній людині – на Герцаївщині та Хотинщині.

09:19 07.03.2024

Кого шукають роботодавці Чернівецької області та скільки платять

Нині в базі Чернівецького обласного центру зайнятості зареєстровано понад 600 вакансій. Найбільше пропозицій роботи є для бухгалтерів – 52 вакансії, для молодшого і середнього медперсоналу – 43, для слюсарів різних напрямів діяльності – 34.

09:16 07.03.2024

Служба зайнятості допомагає створити інклюзивне робоче середовище

За облаштування робочого місця для людей з інвалідністю служба зайнятості компенсує роботодавцю такі витрати. Це допоможе створити інклюзивне робоче середовище, а людині з інвалідністю самореалізуватися.

10:25 13.02.2024

За працевлаштування переселенців можна отримати компенсацію понад 20 тис.грн

У 2024 році збільшено строки надання та розміри компенсації роботодавцям витрат на зарплату за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю.Тепер тривалість складатиме 3 місяці, а виплату прив'язали до розміру мінімальної зарплати, яка з 1 січня 2024 року зросла до 7100 грн – сума компенсації за три місяці буде 21300 грн, а з 1 квітня 2024 року становитиме 8 000 грн – за три місяці буде 24 тис.грн.За працевлаштування ВПО з числа осіб з інвалідністю до 6 місяців. Зараз 42600 грн, з квітня – 48000 грн.

17:17 25.01.2024

Оновили Єдиний портал вакансій

Нині на Єдиному порталі вакансійhttps://jobportal.dcz.gov.ua/більше пропозицій роботи, вдосконалений пошук, новий інтерфейс та три нові окремі категорії вакансій:

15:29 23.01.2024

База даних державної служби зайнятості поповниться вакансіями від військових частин

Державна служба зайнятості розпочала співпрацю з Міністерством оборони України та robota.ua. Тепер вакансії, які військові частини розміщують на robota.ua, будуть публікувати на Єдиному порталі вакансій Державної служби зайнятості.

15:25 23.01.2024

На Буковині роботодавці отримали понад 4,5 млн грн компенсацій за працевлаштування безробітних

У 2023 році майже 200 роботодавців Чернівецької області скористалися компенсаційними програмами обласної служби зайнятості. Майже 150 безробітних працевлаштовані з наданням компенсацій, а роботодавці отримали  понад 4,6 млн грн. Про це повідомила під час брифінгу у Чернівецькій ОВА директорка Чернівецької обласної служби зайнятості Любов Кожолянко.

15:09 23.01.2024