Оголошення 16.04.2021 року

Виконавчий комітет Чудейської сільської ради оголошує про початок розроблення містобудівної документації «Детальний план територій» для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» на виконання рішення №55-4/2021 від 16.04.2021 року :

• для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» на земельній ділянці площею 0,20 га по вул.Жасминова в с.Буденець Чудейської сільської ради Чернівецького району. Інвестором виступає гр. Бабюк Р.І.
  • для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» на земельній ділянці площею 0,21 га по вул.Шкільна в с.Буденець Чудейської сільської ради Чернівецького району. Інвестором виступає гр. Веклич Г.В.
  • для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» на земельній ділянці площею 0,14 га по вул.Шкільна в с.Буденець Чудейської сільської ради Чернівецького району. Інвестором виступає гр. Кучурян М.К.
  • для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,1738 га по вул. О.Кобилянської в с.Їжівці Чудейської сільської ради Чернівецького району. Інвестором виступає гр. Влад І.І.