Чернівецька область, Чернівецький район

Головне управління ДПС у Чернівецькій області інформує

Буковинці заборгували державі понад 473,1 млн грн податкових платежів! Податківці нагадують про необхідність сплати!

Заступник начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Микола Загарюк поінформував громадськість, що в області налічується понад 57,2 тисячі боржників які вчасно не сплатили податкових платежів на суму 473,1 млн грн. Податковий борг допустили 1180 юридичних та 56044 фізичних осіб громадян та підприємці.

08:42 20.10.2022

На Буковині працює Комунікаційна податкова платформа

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області задля якісної та оперативної комунікації із громадськістю та бізнес-спільнотами й асоціаціями, які представляють інтереси платників податків,  створено комунікаційну податкову платформу.

14:36 25.08.2022

Як закрити підприємницьку діяльність в умовах запровадження воєнного стану?

Як закрити підприємницьку діяльність в умовах запровадження воєнного стану? Відповідно до діючого законодавства державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізична особа-підприємець (далі – ФОП) за   власним рішенням може здійснити шляхом подання заяви державному реєстратору за встановленою законодавством формою. Таку заяву можна подати в паперовому вигляді особисто або через представника, або в електронному вигляді.

11:20 14.03.2022

Податківці роз’яснюють новації Закону №2118: звітність та перевірки

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області інформують, що 7 березня 2022 р набрав чинності Закон України 03.03.2022 № 2118-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо особливостей оподаткування та подання звітності у період дії воєнного стану»

13:48 11.03.2022