Про добровільні формування цивільного захисту на території Чудейської ОТГ

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО  РАЙОНУ,   ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ІХ CЕСІЯ  VІІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я №           / 2017

________  2017 року                                                                     село Чудей

Про добровільні формування цивільного захисту на території Чудейської ОТГ

Керуючись статтею 27 Кодексу цивільного захисту України, статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2013 року № 616 Про затвердження Положення про добровільні формування цивільного захисту, на виконання розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 01 листопада 2017 року № 426 Про добровільні формування цивільного захисту на території Сторожинецького”, з метою забезпечення здійснення заходів щодо утворення та функціонування добровільних формувань цивільного захисту під час загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про добровільні формування цивільного захисту на території Чудейської ОТГ, що додається.

2. Контроль за виконанням цього рішення  покласти на постійну комісію з питань запобігання корупції, законності, прав та соціального захисту людини, депутатської діяльності та етики (Микайло В.Г.).

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                    А.Д.ПІЦУЛ

Рішення ___ сесії сільської ради VII

скликання від  _______2017 року

№ _______ /2017

про добровільні формування цивільного захисту

на території Чудейської ОТГ

1. Це Положення визначає організаційні засади утворення та залучення добровільних формувань цивільного захисту на території Чудейської ОТГ (далі – добровільне формування) до виконання допоміжних робіт із запобігання виникненню або ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Чудейської ОТГ.

2. Добровільні формування є тимчасовими добровільними об’єднаннями громадян, що утворюються під час загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій на території Чудейської ОТГ для виконання допоміжних робіт та утворюються за рішенням органу місцевого самоврядування.

3. До складу добровільних формувань на добровільних засадах включаються громадяни України, які за станом здоров’я придатні до військової служби та не досягли граничного віку перебування військовозобов’язаних  у запасі другого розряду. Права добровільних формувань та громадян, які виконують завдання у їх складі, а також обов’язки таких громадян визначаються відповідно до Кодексу цивільного захисту України. Страхування здоров’я та життя членів (учасників) добровільних формувань цивільного захисту на території Чудейської ОТГ на період виконання ними допоміжних робіт здійснюється відповідно до законодавства.

4. Добровільні формування очолює начальник, який призначається і звільняється сільським головою. Начальник здійснює керівництво добровільними формуваннями цивільного захисту на території Чудейської ОТГ та несе персональну відповідальність за виконання покладених на нього функцій.

5. Добровільні формування на період виконання поставлених їм завдань на умовах повернення забезпечуються необхідним майном (приміщеннями, засобами зв’язку, автотранспортними засобами, оргтехнікою тощо) органом місцевого самоврядування. Надання зазначеного майна, його зберігання та повернення здійснюється у порядку, визначеному органом місцевого самоврядування.

6. Порядок залучення добровільних формувань на території Чудейської ОТГ та обсяги допоміжних робіт для добровільних формувань визначаються керівником робіт з ліквідації надзвичайних ситуацій в разі підпорядкування йому добровільних формувань.

7. Діяльність добровільних формувань після завершення виконання ними допоміжних робіт припиняється за рішенням органу місцевого самоврядування.

8. Інформація про утворення добровільних формувань та залучення їх до виконання допоміжних робіт відображається у звітних документах з питань цивільного захисту органу місцевого самоврядування.