Громадські слухання щодо розробки генпланів

До уваги мешканців сіл Чудей, Їжівці та Нова Красношора!!!

Відповідно до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови КМУ від 25.05.2011 року №555, Чудейською сільською радою розпочато процедуру громадських слухань щодо розроблення Генеральних планів с.Чудей, с.Їжівці та с.Нова Красношора Сторожинецького району Чернівецької області.

Генеральні плани визначають принципові вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання територій населених пунктів та розроблені ТОВ «АРХІТЕКТУРНО-ПРОСТОРОВЕ ПЛАНУВАННЯ» на замовлення Чудейської сільської ради відповідно до рішення XXVI сесії Чудейсьої сільської ради VI скликання від 03.07.2019 року №144-26/2019.

Детальніша інформація для ознайомлення надається у приміщенні Чудейської сільської ради за адресою: вул. Карпатська, 2, с. Чудей Сторожинецького району Чернівецької області (приміщення сільської ради). Строк подання пропозицій – з 01.11 по 01.12.2019 року, пн-пт з 9:00 до 17:00 год. Громадські слухання відбудяться в будинку культури с.Чудей 02.12.2019 року о 14:00 год. За організацію розгляду пропозицій відповідальний начальник відділу з питань ЗВБОНС сільської ради Биндю А.Г. Тел.: (03735) 61393.