Управління Державної Міграційної Служби України у Чернівецькій області

Підрозділи ДМС призупиняють надання послуг з одночасного оформлення ID-картки та закордонного паспорта

10 травня 2024 року завершується дія експериментального проєкту щодо одночасного оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

10:55 20.05.2024

Яка вартість паспортних послуг?

Одне з найпоширеніших запитань, з яким звертаються дозвонювачі на «Гарячу лінію» УДМС у Чернівецькій області на номер (0372)-55-04-61, стосується вартості оформлення паспортних документівдля громадян України, іноземців та осіб без громадянства.

10:51 20.05.2024

Чи потрібно змінювати документи після перейменування вулиці?

У багатьох населених пунктах України, в тому числі й на Буковині,  відбувається активний процес зміни назв площ, вулиць, провулків тощо. У зв’язку з цим чимало краян задаються запитанням: чи потрібно через цезмінювати паспортні документи або проставляти нові штампи про реєстрацію місця проживання?

11:28 02.05.2024

На Великдень УДМС у Чернівецькій області працюватиме без додаткових вихідних

Звертаємо увагу буковинців, іноземців та осіб без громадянства та внутрішньо переміщених осіб, що відзначення Великодня 05 травня 2024 року не змінить режиму роботи обласного апарату та територіальних підрозділів Управління ДМС у Чернівецькій області.

11:28 02.05.2024

Довідник безбар’єрності: Як підійти до людини з порушеннями зору?

Щодня кожен з нас перетинається з людьми, що мають особливі потреби.Але не всі ми знаємо, як з спілкуватися, не завдавши їм мимохіть шкоди, помічати їхні потреби, коректно спілкуватися та надавати з дозволудієву допомогу.

09:48 18.04.2024

«Паспортний сервіс» розпочинає роботу в ще одному місті Німеччини

Після початку повномасштабних воєнних дій в Україні за даними УВКБ ООН понад 1 мільйон українців виїхали до Німеччини. Зокрема, у місті Мюнхен знайшли прихисток понад 60 тисяч українців, які потребують дійсних паспортних документів для створення сприятливих умов життя за кордоном.

15:11 03.04.2024