Управління Державної Міграційної Служби України у Чернівецькій області

Переваги використання ID-картки

За розмірами паспорт громадянина України у вигляді ID-карткиподібний до звичайної банківської картки. Таза кількістю переваг він не лише перевищує всі попередні зразки паспортів, що діяли на території України, а й чимало сучасних представницьких документів інших країн.

09:25 07.03.2024

Одночасне оформлення ID-картки вперше та закордонного паспорта

Послуга з одночасного оформлення ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон виявилася надзвичайно затребуваною середукраїнців. Аджескорочення удвічі терміну очікування готових документівпід час війни стало для багатьох фактором безпеки.

09:25 07.03.2024

Міграційна служба відновлює паспорти звільненим з полону українцям

Україна продовжує повертати своїх людей з російського полону. Після останнього обміну, який відбувся 8 лютого 2024 року, загалом визволено вже 3135 українців і українок. Поряд з тим, Державна міграційна служба України відновлює колишнім полоненим всі необхідні паспортні документи. Від військовослужбовців, нещодавно звільнених з полону, вже прийнято 55 заявок на оформлення ID-карток та закордонних паспортів.

09:24 07.03.2024

Паспортні послуги в умовах воєнного стану: Запитання та відповіді

Дозвонювачі «Гарячої лінії» Управління ДМС у Чернівецькій області на номер 0372-55-04-61 нерідко задають запитання, що виникають у громадян в наш непростий воєнний час. Пропонуємо вам добірку відповідей на найпоширеніші з них.

10:28 13.02.2024

Чи можна отримати готовий паспорт за довіреністю?

В умовах війни нерідко постає питання щодо можливості отримання паспортного документа не власником, а кимось з його рідних чи знайомих за нотаріально завіреним дорученням. Особливо часто до міграційної служби з цим звертаються військовослужбовці, які не можуть вчасно забрати свій  документ у підрозділі, в якому подавали заяву на оформлення паспорта.

17:15 25.01.2024

«Фейсбук» надає роз’яснення з міграційних питань

Найрізноманітніші запитання надходять від наших відвідувачів у коментарях до сторінок міграційної служби у мережі «Фейсбук» та на номер телефону «Гарячої лінії» УДМС у Чернівецькій області (0372) 55-04-61. Пропонуємо чергову добірку відповідей на найпоширеніші з них.

15:27 23.01.2024

Забір зразків ДНК за кордоном для пошуку зниклих безвісти в Україні: стартував збір інформації

Розпочато попередній збір інформації на здавання зразків ДНК для громадян України, іноземців та осіб без громадянства, які знаходяться за кордоном і бажають розшукати близьких осіб, зниклих безвісти на території України.

15:17 23.01.2024

Сторожинецький відділ УДМС у Чернівецькій області інформує: Якщо паспорт ще не отриманий, але вже висвітився в «Дії»…

На «Гарячу лінію» УДМС у Чернівецькій області нерідко надходять запитання щодо персоналізації паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Дозвонювачі також запитують – чи дійсні паспорти, які після друку та присвоєння номера документа з’являються у мобільному застосунку«Дія».

08:46 08.01.2024