Чернівецька область, Чернівецький район

Управління Державної Міграційної Служби України у Чернівецькій області

Чи дійсний паспорт, термін дії якого закінчився під час воєнного стану?

Постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2022 року № 1202 «Деякі питання реалізації актів законодавства у сфері міграції в умовах воєнного стану» установлено, що паспорти громадян України у формі картки, строк дії яких закінчився за 30 днів до 24 лютого 2022 року та після 24 лютого 2022 року, та паспорти громадянина України зразка 1994 року, до яких не вклеєно фотокартку особи у разі досягнення нею 25- чи 45-річного віку, строк вклеювання до яких настав за 30 днів до 24 лютого 2022 року та після 24 лютого 2022 року, є документами, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України та підлягають обміну або вклеюванню нових фотокарток відповідно до досягнутого віку протягом 30 календарних днів з дня припинення чи скасування воєнного стану.

10:46 06.01.2023

В період Новорічно-Різдвяних свят міграційна служба Буковини працюватиме без додаткових вихідних

Звертаємо увагу буковинців, внутрішньо переміщених осіб, іноземців та осіб без громадянства,  які проживають на території Чернівецької області, що відповідно до  Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» структурні та територіальні підрозділи УДМС у Чернівецькій області в період Новорічно-Різдвяних свят працюватимуть без додаткових вихідних згідно визначених графіків роботи.

08:48 02.01.2023

Чи можна отримати вперше внутрішній паспорт після 18 років в підрозділах «Паспортного сервісу» в Польщі

Через війну чимало  українців були вимушені виїхати за межі країни. Але навіть під час перебування за кордоном виникає необхідність отримати ті чи інші документи, які потрібні для посвідчення особи та оформлення послуг в іншій державі.

08:46 02.01.2023

Набрала чинності постанова, яка допоможе насильно вивезеним до рф українцям повернутися додому

Набула чинності постанова Кабінету Міністрів України, яка затверджує Порядок реалізації експериментального проєкту щодо оформлення і видачі на території України посвідчення особи на повернення в Україну. Вказану постанову Уряду прийняв 21 жовтня 2022 року.

16:15 15.11.2022

Урядом урегульовано питання використання документів, строк дії яких закінчився у період дії воєнного стану

21 жовтня Кабінетом Міністрів України прийнято постанову «Деякі питання реалізації актів законодавства у сфері міграції в умовах воєнного стану», що надає можливість в’їзду та законного перебування в Україні іноземців та осіб без громадянства, крім громадян російської федерації, на підставі посвідки на тимчасове або постійне проживання, строк дії яких закінчився або які підлягають обміну після 24 лютого 2022 року. Зазначена норма діятиме під час воєнного стану та протягом 30 днів після його припинення або скасування.

09:33 27.10.2022

Внесено зміни до порядку продовження строку дії закордонних паспортів та вклеювання фото дітей до паспорта законного представника

Кабінетом Міністрів України внесено зміни до постанови від 28 лютого 2022 року № 170 «Деякі питання внесення інформації до паспорта громадянина України для виїзду за кордон».

08:42 24.10.2022

Вклеювання фото до паспортау вигляді книжечки для внутрішньо переміщених осіб

Процедура з вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України у вигляді книжечки по досягненню 25-ти та 45-річного віку доволі проста: власник документа звертається до ближчого підрозділу міграційної служби незалежно від реєстрації місця проживання з паспортом та двома фото розміром 3,5х4,5 й впродовж 5-ти робочих днів отримує готовий документ  з актуальним фото.

08:31 20.10.2022

Чи можна отримати за кордоном паспорт, оформлений на території України?

В ситуації, коли паспорт був оформлений до початку війни, а його власники перебувають за кордоном, сьогодні опинилося чимало наших співгромадян. Тому одне з найбільш поширених запитань, що надходять на «Гарячу лінію» УДМС у Чернівецькій області: «Чи можна отримати за кордоном паспорт, оформлений на території України?».

10:31 14.10.2022

14 жовтня міграційна служба Буковини працюватиме в штатному режимі

Звертаємо увагу буковинців, внутрішньо переміщених осіб, іноземців та осіб без громадянства, які проживають на території Чернівецької області, що 14 жовтня 2022 року в День захисників і захисниць України обласний апарат та територіальні підрозділи Управління ДМС у Чернівецькій області працюватимуть в штатному режимі згідно визначеного графіка роботи.

10:28 14.10.2022

Коли вам можуть відмовити в оформленні паспорта

В умовах воєнного стану до підрозділів міграційної служби нерідко звертаються мешканці областей, що нині перебувають під окупацією. Якщо така особа не була раніше документована засобами Єдиного демографічного реєстру та має паспорт застарілого зразка, процес ідентифікації може бути суттєво ускладнений.

14:46 06.10.2022