Безоплатна правова допомога

Що таке пробаційний нагляд?

28 березня 2024 року набрав чинності Закон № 3342-IX «Про внесення змін до Кримінального, Кримінального процесуального кодексів України та інших законодавчих актів України щодо удосконалення видів кримінальних покарань» (далі – Закон). Згідно із ним за деякі кримінальні правопорушення каратимуть пробаційним наглядом. При цьому він буде одним із основних видів покарання, на рівні з обмеженням чи позбавленням волі, але водночас буде їхньою альтернативою. Отже, тепер деяким категоріям правопорушників вдасться уникнути в’язниці, але не покарання!

13:39 25.04.2024

Де родинам загиблих захисників і захисниць України отримати безоплатно допомогу юриста чи адвоката

Родичі загиблих ветеранів війни, Захисників і Захисниць України можуть потребувати допомоги у розв’язанні юридичних питань. Отримати професійну юридичну допомогу можна, звернувшись до системи безоплатної правничої допомоги — це право гарантоване Законом України «Про безоплатну правничу допомогу». Як зазначили у пресслужбі системи БПД, у 2023 році до них надійшло понад 3,1 тисячі звернень членів родин загиблих. У 572 випадках для розв’язання питання доводилось звертатися до суду — допомога зі зверненням до суду також безоплатна.

14:05 01.04.2024

Виплата ветеранам війни: хто саме може отримати та як оформити

Виплата ветеранам війни: хто саме може отримати та як оформити З 16 лютого 2023 року стартував спільний проєкт Міністерства у справах ветеранів України та Червоного Хреста України щодо підтримки ветеранів війни. Подати заяви на допомогу можуть особи з інвалідністю внаслідок війни І або II групи, відомості про яких внесені до Єдиного державного реєстру ветеранів війни.

12:46 05.06.2023

Безоплатна правова допомога поруч

Досить часто життя буває непередбачуваним і складається таким чином, що потрібна саме правова допомога. За такою допомогою люди звертаються до юристів, адвокатів… Але не завжди такі послуги є доступними для пересічних громадян. Тому, багато питань залишаються невирішеними тривалий час, не позбавляючи при цьому від проблем.

13:41 21.04.2023

Порядок виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі військовослужбовців в період дії воєнного стану.

В умовах воєнного стану багато українських чоловіків проходять службу в Збройних силах України та воєнні питання є дуже актуальними на сьогоднішній день.

14:35 17.03.2023