Чернівецька область, Чернівецький район

Безоплатна правова допомога

Виплата ветеранам війни: хто саме може отримати та як оформити

Виплата ветеранам війни: хто саме може отримати та як оформити З 16 лютого 2023 року стартував спільний проєкт Міністерства у справах ветеранів України та Червоного Хреста України щодо підтримки ветеранів війни. Подати заяви на допомогу можуть особи з інвалідністю внаслідок війни І або II групи, відомості про яких внесені до Єдиного державного реєстру ветеранів війни.

12:46 05.06.2023

Безоплатна правова допомога поруч

Досить часто життя буває непередбачуваним і складається таким чином, що потрібна саме правова допомога. За такою допомогою люди звертаються до юристів, адвокатів… Але не завжди такі послуги є доступними для пересічних громадян. Тому, багато питань залишаються невирішеними тривалий час, не позбавляючи при цьому від проблем.

13:41 21.04.2023

Порядок виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі військовослужбовців в період дії воєнного стану.

В умовах воєнного стану багато українських чоловіків проходять службу в Збройних силах України та воєнні питання є дуже актуальними на сьогоднішній день.

14:35 17.03.2023

Інтернет-шахрайства в умовах воєнного стану: як не потрапити на гачок до аферистів

День безпеки в Інтернеті відзначається щорічно у другий день другого тижня лютого. Його метою є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.

11:09 16.02.2023

Що таке страховий стаж та його значення для отримання пенсії

Страховий стаж враховується при нарахуванні пенсії.  До страхового стажу для обчислення пенсії зараховуються ті періоди, протягом яких людина підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, а за період з дати набрання чинності Закону України  “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1058-15#Text (з 1 січня 2004 року) – періоди, коли щомісяця сплачені страхові внески. Про нюанси обчислення страхового стажу інформує сектор «Сторожинецьке бюро правової допомоги».

11:09 16.02.2023

УВАГА! Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, в 15-ти областях України. ЦеВінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Закарпатська, Київська, Кіровоградська, Миколаївська, Львівська, Одеська, Полтавська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька та Чернігівськаобласті.

08:59 26.09.2022