Чернівецька область, Чернівецький район

Безоплатна правова допомога

УВАГА! Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, в 15-ти областях України. ЦеВінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Закарпатська, Київська, Кіровоградська, Миколаївська, Львівська, Одеська, Полтавська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька та Чернігівськаобласті.

08:59 26.09.2022

Протидія булінгу в дитячому середовищі

Що таке боулінг та які його характерні ознаки? Хто є сторонами булінгу? В яких формах він проявляється та які його види? Хто є суб’єкти реагування у разі настання випадку булінгу (цькування) в закладах освіти? Яка відповідальність за вчинення булінгу? Про це інформує «Сторожинецьке бюро правової допомоги».

10:35 19.09.2022

Як вимушеним переселенцям влаштувати дитину до школи

Зовсім скоро 1 вересня. Початок 2022-2023 навчального року для багатьох українців пройде не так, як зазвичай. Мільйони українців були вимушені виїхати у більш безпечні місця, отримали статус внутрішньо переміщених осіб. Хтось віддає дитину у перший клас, чиїсь син та донька продовжують  навчання у своїй школі, а комусь доводиться переводити дітей до школи за новим місцем проживання. Як вимушеним переселенцям влаштувати дітей до навчального закладу – з цим питанням розбирались фахівці системи надання безоплатної правової допомоги. До вашої уваги декілька алгоритмів дій.

16:53 24.08.2022