Рішення виконкому №119 від 13.12.2018 р. Про виконання плану соціально-економічного розвитку громади у 2018 році та погодження плану на 2019 рік

Дата: 11.03.2019 11:44

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧУДЕЙСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 119

13 грудня  2018 року                                                                     село  Чудей

Про виконання плану соціально-економічного

розвитку громади у 2018 році та погодження

плану на 2019 рік

Заслухавши доповідь сільського голови Піцул А.Д. про виконання плану соціально-економічного розвитку громади у 2018 році, керуючись ст. 27 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет Чудейської сільської ради

В И Р І Ш И В:

1.  Доповідь сільського голови Піцул А.Д. про виконання плану соціально-економічного розвитку громади у 2018 році прийняти до відома.

2. Погодити план соціально-економічного розвитку громади у 2019 році (додається).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Чудейської сільської ради Піцул А.Д.

Сільський голова                                                   А.Д.Піцул

до рішення виконкому

№119 від 13.12.2018 р.

соціально-економічного і культурного розвитку Чудейської ОТГ

на 2019рік

Зміст заходів

виконавці

Покращення інфраструктури ОТГ та матеріально-технічної бази

1

Будівництво одного кілометра мережі вуличного освітлення в с. Нова Красношора .

2

Капітальний  ремонт асфальтованої частини дорогі протяжністю 3,500 км (с. Чудей, с. Їжівці)

3

Поточний ремонт школи мистецтв, закладів охорони здоров‘я ОТГ., підготовка та прийняття необхідних рішень для відкриття цілодобового стаціонару  в Чудейській лікарні.

Піцул А.Д, Бурла К.К., Когут Д.Й.

4

Поточний  ремонт гравійних  доріг ОТГ.

5

Будівництво футбольного майданчика в с.Чудей та тротуарних доріжок в центрі населених пунктів.

6

Завершення капітального будівництва 3.4  кілометрів дороги з асфальту по ул... О.Кобилянської с.Їжівці, ул... Буковинська, с.Чудей

7

Копка  2 км.  Кювет по вулиці Штефан чел Маре, с. Їжівці та ул.. Карпатська с. Чудей

8

Поточний ремонт зовнішнього освітлення ОТГ.

9

Поточний ремонт фасаду та огорожі ЗЗСО №3, капітальний ремонт фасаду та харчоблоку НВК, капітальний ремонт даху ЗЗСО с. Їжівці, придбання комп’ютерної техніки та меблів для закладів освіти ОТГ.

Піцул А.Д., відділ освіти

10

Придбання  автогрейдера для ОТГ.

11

Поточний ремонт будівлі дошкільного навчального закладу села Їжівці.(Мерцишор)

Піцу С.О.

12

Будівництво додаткових корпусів, спортивної зали, котельні, опалювальної системи в школі І-ІІ ступенів с.Їжівці.(Урсоя)

Піцул А.Д., відділ освіти

13

Виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво нової школи №1 в с. Чудей., будівництво першого поверху.

Піцул А.Д., відділ освіти, Петрешеску Р.Е

14

Участь в конкурсах проектів, програм розвитку місцевого самоврядування, організованих Європейським Союзом.

15

Завершення роботи по впорядкуванню адресного господарства в ОТГ.

Піцул А.Д

Староста с.Їжівці, депутати сільської ради

16.

Будівництво моста через річку Сіретель в с. Чудей

начальник відділу з питань

ЗВБОНС

Биндю А.Г.

Сільське господарство, охорона земель

17

Організація перевірок ефективного використання земель, наданих для ведення селянського господарства.

БиндюА.Г

.Мотреску Г.Т..

18

Нарощування  поголів’я  худоби в  ОТГ.

Населення села, ветеринарна лікарня

19

Завершити впорядкування землекористування фізичними особами-підприємцями.

Биндю А.Г,Мотреску Г.Т..

20

Розроблення документів для виготовлення генеральних планів забудови сіл Чудей, Їжівці, Нова Красношора.

Биндю А.Г.

Соціальний  захист  населення

21

Надання  матеріальної  допомоги  одиноким престарілим громадянам, допомоги на  поховання, безкоштовні медикаменти для пільгової категорії населення.

Піцул А.Д.

Виконком ср, головний лікар Бурла К.К.

22

Надання  допомоги  дровами  найбіднішим  громадянам села  за  рахунок  спонсорської допомоги  з  боку  підприємців  села, Чудейське та Їжівське лісництва

Власники пилорам:

Токарюк Б.І, Чіківчук В.Г.

Освіта, культура, фізичне виховання та спорт

23

Забезпечення охоплення всеобучем всіх дітей на території села, покращення відвідування школи учнями.

Відділ освіти,

Директори ЗНЗ, директор НВК.

24

Систематично проводити заходи по відродженню національної культури та  традицій села, організації цікавого та  змістовного відпочинку молоді села.

Працівники культури ОТГ

25.

Покращити фізичне виховання в школах села,  фінансове забезпечення сільських спортивних команд, створити умови для  участі у районних та обласних спортивних змаганнях.

Методист Фрунза Г.В, вчителі фізичного виховання в школах ОТГ

Сільський  голова                                                   А.Д.Піцул