Рішення виконкому №126 від 13.12.2018 р. Про виконання батьківських обов’язків гр. Бурледяну Д.М. та Бурледяну І.М. щодо виховання своїх неповнолітніх дітей Бурледяну К.Д., 2012 р.н., Бурледяну Д.Д., 2014 р.н., Бурледяну О.-С..Д., 2016 р.н., Бурл

Дата: 11.03.2019 12:12

Сторожинецького району

Рішення

від 13 грудня 2018 року                                                                               № 126

Про виконання батьківських обов’язків

гр. Бурледяну Д.М. та Бурледяну І.М.  щодо

виховання своїх неповнолітніх дітей

Бурледяну К.Д., 2012 р.н.,  Бурледяну Д.Д., 2014 р.н.,

Бурледяну О.-С..Д., 2016 р.н., Бурледяну М.Д, 2018 р.н.

Заслухавши інформацію заступника голови сільської ради з питань діяльності виконавчих органів ради Падурі В.М. та головного лікаря Чудейськї АЗПСМ Бурла К.К. стосовно забезпечення захисту прав дітей в сім'ї Бурледяну Д.М. та Бурледяну І.М., розглянувши акт обстеження житлово-побутових умов сім'ї Бурледяну Д.М. та Бурледяну І.М., на підставі ст.ст. 15, 150, 164, 198 Сімейного кодексу України, керуючись ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Чудейської сільської ради

ВИРІШИВ:

1.  Визнати незадовільним виконання батьківських обов’язків  Бурледяну Іванною Миколаївною та Бурледяну Дмитром Михайловичем відносно своїх малолітніх дітей Бурледяну Катерини Дмитрівни, 06.12.2012 р.н., Бурледяну Діани Дмитрівни, 12.01.2014 р.н., Бурледяну Олени-Софії Дмитрівни, 30.05.2016 р.н., Бурледяну Максима Дмитровича, 30.01.2018 р.н.

2. Продовжити перебування дітей Бурледяну Катерини Дмитрівни, 06.12.2012 р.н., Бурледяну Діани Дмитрівни, 12.01.2014 р.н., Бурледяну Олени-Софії Дмитрівни, 30.05.2016 р.н., Бурледяну Максима Дмитровича, 30.01.2018 р.н., на облік при виконачому комітеті Чудейської сільської ради як таких, що опинилися в складних життєвих обставинах.

3. Зобов’язати громадян Бурледяну Д.М. та Бурледяну І.М. забезпечити належне виконання батьківських обов’язків щодо виховання, розвитку  та утримання своїх неповнолітніх дітей та надати випробувальний термін до 12 лютого 2019 року.

4. У разі подальшого невиконання своїх батьківських обов’язків  громадянами Бурледяну Д.М. та Бурледяну І.М. відносно своїх малолітніх дітей, виконавчому комітету звернутись із заявою до Служби у справах

дітей Сторожинецької РДА щодо порушення справи про позбавлення батьківських прав громадян Бурледяну Д.М. та Бурледяну І.М.  відносно своїх малолітніх дітей Бурледяну Катерини Дмитрівни, 06.12.2012 р.н., Бурледяну Діани Дмитрівни, 12.01.2014 р.н., Бурледяну Олени-Софії Дмитрівни, 30.05.2016 р.н., Бурледяну Максима Дмитровича, 30.01.2018 р.н.

5. Направити дане рішення у  Службу у справах дітей Сторожинецької районної державної адміністрації.

6. Про хід виконання даного рішення заслухати заступника голови Чудейської сільської ради з питань діяльності виконавчих органів Падурі В.М. на черговому засіданні виконавчого комітету Чудейської сільської ради 12 лютого 2019 року.

7.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову Чудейської сільської ради Піцул А.Д.

Сільський голова                                                          Піцул А.Д.