Рішення виконкому №3 від 22.01.2019 р. Про затвердження маршруту шкільних автобусів Чудейської ОТГ на ІІ півріччя 2018/2019 н.р.

Дата: 11.03.2019 12:50

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧУДЕЙСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я  № 3

22 січня  2019 року                                                                     село  Чудей

Про затвердження маршруту

шкільних автобусів Чудейської ОТГ

на ІІ півріччя 2018/2019 н.р.

Розглянувши клопотання директора Чудейського НВК Піжевського В.М. щодо організації підвозу учнів с. Череш та с. Буденець у ІІ півріччі 2018/2019 навчального року, керуючись ст.ст. 30, 32 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В :

1. Затвердити маршрути шкільних автобусів Чудейської ОТГ на ІІ півріччі 2018/2019 н.р.:

1.1. Шкільний автобус Їжівської ЗОШ І-ІІІ ступенів: щоденно в робочі дні у напрямку кут Урсоя (Їжівська ЗОШ І-ІІ ступенів) – Центр (Їжівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

1.2. Шкільний автобус Чудейської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1: щоденно в робочі дні у напрямку с. Нова-Красношора – центр с. Чудей.

1.3. Шкільний автобус Чудейського НВК: щоденно в робочі дні у напрямку с. Череш - центр с. Чудей, та центр с. Їжівці – центр с. Чудей.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову сільської ради Піцул А.Д.

.

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                    А.Д.ПІЦУЛ