Рішення виконкому №11 від 22.01.2019 р. Про надання матеріальної допомоги мешканцям с. Чудей та с. Їжівці

Дата: 11.03.2019 13:17

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧУДЕЙСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я  № 11

22 січня  2019 року                                                             село  Чудей

Про надання матеріальної допомоги мешканцям с. Чудей

та с. Їжівці

Розглянувши заяви гр.  Іонашку Р.К., Мотреску М.Д., Пожоги М.В., Павлушиної В.В., Попеску Л.С., Петрової О.Т., Биндю А.І. щодо надання матеріальної допомоги у зв’язку із тяжкою хворобою та скрутним фінансовим та матеріальним становищем, враховуючи висновки та пропозиції членів виконавчого комітету, керуючись п.п.1 п.“а” ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та на виконання Постанови КМУ № 99 від 31.01.2007 року,  виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В

1. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Іонашку Регіні Костянтинівні у розмірі 1000 (одна тисяча) гривень на поховання чоловіка Іонашку Костянтина Вікторовича.

2. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Мотреску Марії Дмитрівні, дитині, позбавленій батьківського піклування, на облаштування найманого соціального житла, у розмірі 1000 (одна тисяча) гривень.

3. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Пожозі Миколі Васильовичу у зв’язку із тяжкою хворобою та фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї у розмірі 700 (сімсот) гривень.

4. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Павлушиній Вікторії Василівні, у зв’язку із фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї у розмірі 600 (шістсот) гривень.

5. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Попеску Леонтині Сильвестрівні, у зв’язку із хворобою та фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї у розмірі 500 (п’ятсот) гривень.

6. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Петровій Олені Танасіївні у зв’язку із хворобою та фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї у розмірі 500 (п’ятсот) гривень.

7. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Биндю Аглаї у зв’язку із хворобою та фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї у розмірі 500 (п’ятсот) гривень.

8. Головному бухгалтеру сільської ради Бурла В.Д. профінансувати зазначені видатки на загальну суму 4800 (чотири тисячі вісімсот) гривень  за рахунок коштів місцевого бюджету.

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                                      А.Д. ПІЦУЛ