Рішення виконкому №43 від 16.04.2019 року

Дата: 05.07.2019 09:59

Сторожинецького району

Рішення

від 16 квітня 2019 року                                                                                № 43

Про погодження висновку щодо доцільності

призначення опікунства над гр. Піцул К.О.

Розглянувши заяву гр. Піцул Лукреції Василівни, 27.06.1956 р.н., про надання висновку щодо доцільності призначення опікуна над донькою Піцул Крістіною Олександрівною, 21.01.1986 року народження, враховуючи лист Сторожинецької центральної лікарні №1932 від 16.11.2018 року яким підтверджується, що Піцул Крістіна Олександрівна, 21.01.1986 року народження, дійсно знаходиться на обліку в психіатричному кабінеті, на підставі ст. 63 Цивільного кодексу України, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Чудейської сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Враховуючи інтереси гр. Піцул Крістіна Олександрівна, 21.01.1986 року народження, у разі визнання судом її недієздатності, погодити висновок опікунської ради щодо доцільності призначення опікуна над нею гр. Піцул Лукрецію Василівну, 27.06.1956 р.н.

2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на в.о. старости с. Їжівці Лук'ян Н.І.

Сільський голова                                                          Піцул А.Д.

Затверджено

рішенням виконавчого комітету                                                                                                      Чудейської сільської ради

від  16 квітня 2019 року  № 43

ВИСНОВОК № 1

Опікунської ради при виконкомі Чудейської сільської ради

від 16 квітня 2019 року

В селі Їжівці Сторожинецького району Чернівецької області по вул. О.Кобилянської, 69 зареєстрована Піцул Крістіна Олександрівна, 21.01.1986 року народження, яка відповідно до листа Сторожинецької центральної лікарні №1932 від 16.11.2018 року знаходиться на обліку в психіатричному кабінеті. ЇЇ мати Піцул Лукреція Василівна, 27.06.1956 р.н. звернулась із заявою до виконавчого комітету сільської ради щодо надання висновку про доцільність її призначення опікуном над психічно хворою донькою Піцул Крістіною Олександрівною.

Виконавчим комітетом встановлено, що Піцул Лукреція Василівна, 27.06.1956 р.н., яка зареєстрована та проживає в с. Їжівці, вул.  О.Кобилянської, 69, на даний час піклується про свою доньку Піцул К.О., 1986 р.н.

Піцул Лукреція Василівна не заперечує, щоб її призначили опікуном  над Піцул Крістіною Олександрівною. Має достатні умови для проживання та  піклування над недієздатною особою.

Тому опікунська рада вирішила клопотати перед Сторожинецьким районним судом Чернівецької області щодо розгляду кандидатури гр. Піцул Л.В. на призначення її опікуном над недієздатною особою Піцул К.О.

Згідно ч. 3 ст. 237 ЦПК України, заява про визнання фізичної особи недієздатною може бути подана членами сім’ї, близькими родичами, незалежно від їх спільного проживання, органом опіки та піклування, психіатричним закладом.

Опікунська рада при виконкомі Чудейської сільської ради

ПРОСИТЬ СУД:

1. Призначити опікуном гр. Піцул Лукрецію Василівну, 27.06.1956 р.н., над Піцул Крістіною Олександрівною, 21.01.1986 р. н., у разі визнання судом її недієздатності.

Голова опікунської ради                                    В.М.Падурі

Секретар опікунської ради                                Р.А.Мотреску