Рішення виконкому №65 від 06.06.2019 року

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧУДЕЙСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я  №  65

06 червня  2019 року                                                                           село  Чудей

Про ефективність використання земельних

ресурсів сільської ради та  надходження

до бюджету земельного податку

Заслухавши доповідь начальника відділу з питань земельних відносин, будівництва та охорони навколишнього середовища Биндю А.Г., керуючись п.п. 34-37 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В :

1. Інформацію надану начальником відділу з питань земельних відносин, будівництва та охорони навколишнього середовища Биндю А.Г. прийняти до відома.

2. Роботу відділу з питань земельних відносин, будівництва та охорони навколишнього середовища визнати такою, яка проведена на високому рівні.

3. Оголосити подяку за проведену роботу начальнику відділу з питань земельних відносин, будівництва та охорони навколишнього середовища Биндю А.Г.

4. Начальнику відділу з питань земельних відносин, будівництва та охорони навколишнього середовища Биндю А.Г. спільно з спеціалістом-землевпорядником Мотреску Г.Т.:

4.1. Переглянути договори оренди землі.

4.2. Сприяти проведенню інвентаризації земельних ділянок та паїв в електронному вигляді.

4.3. Тримати на контролі проведення робіт із розроблення генерального плану забудови населених пунктів Чудейської ОТГ.

5. При проведенні громадянами приватизації земельних ділянок, вимагати присутність всіх сусідів під час підпису актів погодження меж земельних ділянок.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову Чудейської сільської ради Піцул А.Д.

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                           А.Д. ПІЦУЛ