Рішення виконкому №75 від 16.07.2019 р. Про закріплення мікрорайонів за навчальними закладами

Дата: 08.09.2019 16:26

Чудейська сільська рада

Сторожинецького району

Чернівецької області

РІШЕННЯ

від 16 липня 2019 року                                                                              № 75

Про закріплення мікрорайонів

за навчальними закладами для обліку

дітей шкільного віку села Чудей  та села Їжівці

На виконання Інструкції з обліку дітей і  підлітків шкільного віку, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 року №646, керуючись п 1 п.п. а ст.32  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  Законом України „Про загальну середню освіту” (зі змінами), з метою повного охоплення навчанням дітей шкільного віку, виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В  :

1. Закріпити за Чудейською загальноосвітньою школою  І-ІІІ ступенів № 1 наступний мікрорайон для обліку дітей шкільного віку :

А). Кут «Пуздрени».

Б). Кут «Пожожени».

В). Кут «Чоканени».

Г). Кут «Бурлени».

2.  Закріпити за Чудейською загальноосвітньою школою І-ІІ ступенів  № 3 наступний мікрорайон для обліку дітей шкільного віку:

А). село Нова Красношора.

Б). Кут «Сусени».

В). Кут «Раковці».

Г). Кут «Ватра Сатулуй».

3.  Закріпити за Чудейським навчально-виховним комплексом наступний мікрорайон для обліку дітей шкільного віку :

Кут «Центр».

4. Закріпити територію  обслуговування Їжівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  частину  села Їжівці, до якої входять вулиці О. Кобилянської, С.Релі, Головна, М.Ємінеску, І.Крянге, Г.Асакі, Буковинська, Штефан чел Маре  до будинків №№ 187 та 74,  А.Доніч, Г.Бостан, Г.Вієру, Г.Кожбук, І.Лук’ян, Молодіжна, М.Грушевського, Н.Яремчука, Садова, Серецька, Чернівецька.

5. Закріпити територію  обслуговування Їжівської ЗОШ І-ІІ ступенів  частину  села Їжівці,  до якої входять  вулиці  Штефан чел Маре  від  будинків 199  та  76,  І.Миколайчука, В.Александрі, В.Івасюка, Гагаріна, Д.Лук’яна, Я.Стецька, Кодрілор, Л.Українка, О.Довбуша, Підлісна, Прикордонна, Т.Шевченка, Ю.Федьковича.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на директорів Чудейської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Петрешеску Р.Е., Чудейської ЗОШ І-ІІ ступенів № 3  Чепегу Н.В., Чудейського НВК Піжевського В.М., Їжівської ЗОШ І-ІІІ ст. Іонашку О.В., в.о. директора Їжівської ЗОШ І-ІІ ст. Соколовського І.В.

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                        А.Д. ПІЦУЛ