Рішення виконкому №77 від 16.07.2019 р. Про відведення місць для розміщення агітматеріалів

Дата: 08.09.2019 16:29

Сторожинецького району

Рішення

від 16 липня 2019 року                                                                              № 77

Про відведення місць для розміщення

матеріалів передвиборчої агітації

Розглянувши лист Сторожинецької районної  державної адміністрації від 21.06.2019 року №1287/01-28 про визначення та облаштування місць для проведення передвиборчої агітації на території ОТГ, відповідно до Указу Президента України від 21.05.2019 року №303/2019 «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів», Постанови Центральної виборчої комісії від 24 травня 2019 року № 899Про Календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року”, керуючись до ст. 40 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Відвести місця для розміщення матеріалів передвиборчої агітації на території сіл Чудей, Їжівці та Нова Красношора, а саме:
    1. Дошка оголошень Чудейської сільської ради, дошка оголошень Чудейської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, територія БНК с.Чудей, клубу с.Нова Красношора, ринків та магазинів приватних підприємців (за згодою власників та орендарів).
    2. Дошка оголошень старостинського округу с. Їжівці, дошка оголошень Їжівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, територія БК с. Їжівці, клубу куту Урсоя с. Їжівці, ринків та магазинів приватних підприємців (за згодою власників та орендарів).
  2. Надати дозвіл зареєстрованим кандидатам  на встановлення агітаційних палаток на час передвиборчої компанії, на території села Чудей, а саме на території БНК с. Чудей та БК с. Їжівці.
  3. Заборонити встановлення агітаційних наметів та розміщення  матеріалів передвиборчої агітації у невідведених для цього місцях (електроопори, територія закладів загальної середньої та дошкільної освіти і.т.д.).

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                  А.Д. ПІЦУЛ