Рішення виконкому №83 від 16.07.2019 р. Про надання матеріальної допомоги

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧУДЕЙСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я  № 83

16 липня  2019 року                                                           село  Чудей

Про надання матеріальної допомоги

Розглянувши заяви гр.  Фрунза Л.В., Рудь А.М., Пожога Ф.К., Фрунза С.І. щодо надання матеріальної допомоги у зв’язку із тяжкою хворобою та скрутним фінансовим та матеріальним становищем, враховуючи висновки та   пропозиції членів виконавчого комітету, керуючись п.п.1 п.“а” ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та на виконання Постанови КМУ № 99 від 31.01.2007 року, виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В

1. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Фрунза Любові Вікторівні у розмірі 1500 (одна тисяча п’ятсот) гривень на поховання доньки Фрунза Міріам Сергіївни.

2. Перенести розгляд заяви Рудь Анастасії Миколаївни на наступне засідання виконкому у зв’язку із необхідністю надання додаткових документів (довідки із Сторожинецької філії Чернівецького обласного центру зайнятості).

3. Відмовити Пожога Флоарі Костянтинівні у наданні одноразової матеріальної допомоги на підставі ст. 8 ЗУ «Про звернення громадян», відповідно до якої не розглядаються повторні звернення одним і тим же органом від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті.

4. Відмовити Фрунза Северіну Іордакійовичу у наданні одноразової матеріальної допомоги на підставі ст. 8 ЗУ «Про звернення громадян», відповідно до якої не розглядаються повторні звернення одним і тим же органом від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті.

5. Головному бухгалтеру сільської ради Бурла В.Д. профінансувати зазначені видатки на загальну суму 1500 (одна тисяча п’ятсот) гривень  за рахунок коштів місцевого бюджету.

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                                            А.Д. ПІЦУЛ