Рішення виконкому №97 від 17.09.2019 року Про розгляд листа Служби у справах дітей Сторожинецької РДА про виконання батьками своїх батьківських обов’язків відносно дітей, які опинились в складних життєвих обставинах

Дата: 19.09.2019 16:11

Сторожинецького району

Рішення

від 17 вересня 2019 року                                                                                № 97

Про розгляд листа Служби у справах

дітей Сторожинецької  РДА про виконання

батьками своїх батьківських обов’язків

відносно дітей, які опинились в складних

життєвих обставинах

Розглянувши лист Служби у справах дітей Сторожинецької РДА №1284/16.03-05 від 03.09.2019 року, акти обстеження матеріально-побутових умов сімей Бружа Ф.Г., Груя Ю.Р., Бурледяну Д., в яких діти перебувають на обліку при виконавчому комітеті як такі, що знаходяться в складних життєвих обставинах, заслухавши усну доповідь заступника голови з питань діяльност виконавчих органів ради Падурі В.М. та соціального працівника Влад С.О., враховуючи пояснення надані на засіданні виконавчого комітету громадянами Бурледяну І. та Груя Ю.Р.,  на підставі ст.ст. 15, 150, 164, 198 Сімейного кодексу України, керуючись ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,

ВИРІШИВ:

1.  Вважати за доцільне подальше перебування неповнолітніх дітей громадян Бружи Флоарі Георгіївни та Бружи Костянтина Дмитровича Бружу Мірелу Костянтинівну, 04.03.2005 р.н., Бружу Дмитра Костянтиновича, 16.03.2006 р.н., Бружу Георгія Костянтиновича, 07.08.2007 р.н., Бружи Крістіана Костянтиновича, 27.09.2009 р.н., Бружу Івана Костянтиновича, 17.06.2012 р.н., Бружу Олену Костянтинівну,13.05.2015 р.н., Бружу Максима Костянтиновича, 15.08.2018 р.н.,  на обліку при виконавчому комітеті Чудейської сільської ради як таких, що опинилися в складних життєвих обставинах.

2. Врахувати покращення стану виконання громадянами Груя Юліаною Радівною, 14.03.1986 р.н., та Груя Василем Івановичем, 01.01.1982 р.н., своїх батьківських обов’язків відносно дітей Груя І.В., 2011 р.н., Груя В.В. 2013 р.н. та Груя П.В., 2016 р.н., але зважаючи на їх нестійку поведінку у відношенні виконання батьківських обов’язків з останні роки, вважати за доцільне подальше перебування дітей Груї Іллі Васильовича, 15.07.2011 р.н.,  Груї Вадима Васильовича, 16.10.2013 р.н., Груї Павла Васильовича, 24.06.2016 р.н., на  обліку при виконавчому комітеті Чудейської сільської ради як таких, що опинилися в складних життєвих обставинах.

3. Враховуючи факт, що громадянка Бурледяну І.М., 23.11.1992 р.н., заявила на засіданні виконавчого комітету, що розлучилася зі своїм чоловіком Бурледяну Д.М., 07.11.1989 р.н., та виїжджає разом зі своїми дітьми Бурледяну Катериною Дмитрівною, 06.12.2012 р.н., Бурледяну Діаною Дмитрівною, 12.01.2014 р.н., Бурледяну Оленою-Софією Дмитрівною, 30.05.2016 р.н., Бурледяну Максимом Дмитровичем, 30.01.2018 р.н., на постійне місце проживання у с. Брусниця Кіцманського району, в будинку власної матері Іванюк М.П., 1967 р.н., надіслати лист до Брусницької сільської ради із повідомленням, що на їх території проживатиме матір, діти якої знаходились на обліку  при виконавчому комітеті Чудейської сільської ради як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах.

4. Соціальним працівникам сільської ради Влад С.О. та Лук'ян Р.Д.:
         4.1. Тримати на суворому контролі стан виконання батьківських обов’язків в сім’ях, в яких діти знаходяться в складних життєвих обставинах;
         4.2. Відвідувати Бружа Ф.Г. та Бружа К.Д., а також Груя Ю.Р. та Груя В.І., вести з ними роз’яснювальну роботу стосовно вирішення своїх побутових проблем та своєчасного оформлення пільг та субсидій, та складати акти обстеження умов проживання дітей у зазначених сім'ях, про що своєчасно інформувати виконавчий комітет.
         5. Рекомендувати адміністраціям ЗНЗ та ДНЗ Чудейської ОТГ  в процесі своєї професійної діяльності здійснювати заходи з виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та інформувати соціальних працівників сільської ради.
         6. Головному лікарю Чудейської АЗПСМ Бурла К.К. тримати на контролі питання щодо своєчасного проходження медичного огляду дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах, та вивчити питання щодо пільгового відпуску лікарських засобів у разі амбулаторного лікування зазначеної категорії дітей.

7. Зобов’язати вищезазначених громадян, діти яких знаходяться на обліку при виконавчому комітеті як такі, що знаходяться в складних життєвих обставинах, забезпечити належне виконання батьківських обов’язків щодо виховання, розвитку  та утримання своїх неповнолітніх дітей.

8. Направити дане рішення у  Службу у справах дітей Сторжинецької районної державної адміністрації.

9. Про хід виконання даного рішення заслухати заступника голови Чудейської сільської ради з питань діяльності виконавчих органів Падурі В.М. на черговому засіданні виконавчого комітету Чудейської сільської ради у листопаді місяці 2019 року.

10.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову Чудейської сільської ради Піцул А.Д.

Сільський голова                                                          Піцул А.Д.