Рішення виконкому № 106 від 15.10.2019 року Про затвердження маршруту шкільних автобусів Чудейської ОТГ на І півріччя 2019/2020 н.р.

Дата: 18.10.2019 16:40

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧУДЕЙСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я  № 106

15 жовтня  2019 року                                                                     село  Чудей

Про затвердження маршруту

шкільних автобусів Чудейської ОТГ

на І півріччя 2019/2020 н.р.

З метою організації підвозу учнів навчальних закладів Чудейської ОТГ у І півріччі 2019/2020 навчального року, керуючись ст.ст. 30, 32 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В :

1. Затвердити маршрути шкільних автобусів Чудейської ОТГ на І півріччя 2019/2020 н.р.:

1.1. Шкільний автобус Їжівської ЗОШ І-ІІІ ступенів: щоденно в робочі дні у напрямку: Центр с. Їжівці (початок вул. Штефан чел Маре) – вул. Гагаріна (с. Їжівці) – кінець вул. Штефан чел Маре  (с. Їжівці) - кут Урсоя (Їжівська ЗОШ І-ІІ ступенів) – Центр (Їжівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

1.2. Шкільний автобус Чудейської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1: щоденно в робочі дні у напрямку: с. Нова-Красношора – центр с. Чудей, с. Буденець - центр с. Чудей.

1.3. Шкільний автобус Чудейського НВК: щоденно в робочі дні у напрямку: Центр с. Їжівці (Свято-Дмитрівська Церква) – вул. Ї.Крянге (с. Їжівці), Центр с. Їжівці (Їжівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) – центр с. Чудей.

2. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на провідного спеціаліста відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Кіфу О.К.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову сільської ради Піцул А.Д.

.

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                       А.Д.ПІЦУЛ