Рішення виконкому №118 від 21.11.2019 р. Про погодження висновку щодо доцільності призначення опікунства над гр. Влад К.Г.

Дата: 26.11.2019 15:51

Сторожинецького району

Рішення

від 21 листопада 2019 року                                                                         № 118

Про погодження висновку щодо доцільності

призначення опікунства над гр. Влад К.Г.

Розглянувши заяву гр. Влад Ніни Георгіївни, 11.07.1981 р.н., про надання висновку щодо доцільності призначення опікуна над донькою Влад Крістіною Георгіївною, 22.09.2001 року народження, враховуючи Довідку №164 Поліклініки КНП Сторожинецька центральна районна лікарні від 28.10.2019 року яким підтверджується, що Влад Крістіна Георгіївна, 22.09.2001 року народження, дійсно знаходиться на «Д» обліку в психіатричному кабінеті, а також є інвалідом І «А» групи та потребує постійного стороннього догляду, на підставі ст. 63 Цивільного кодексу України, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Чудейської сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Враховуючи інтереси гр. Влад Крістіни Георгіївни, 22.09.2001 року народження, у разі визнання судом її недієздатності, погодити висновок опікунської ради щодо доцільності призначення опікуна над нею гр. Влад Ніни Георгіївни, 11.07.1981  р.н.

2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на в.о. старости с. Їжівці Лук'ян Н.І.

Сільський голова                                                          Піцул А.Д.

Затверджено

рішенням виконавчого комітету                                                                                                      Чудейської сільської ради

від  21 листопада 2019 року  № 118

ВИСНОВОК № 2

Опікунської ради при виконкомі Чудейської сільської ради

від 21 листопада 2019 року

В селі Їжівці Сторожинецького району Чернівецької області по вул. Головній, 122 зареєстрована Влад Крістіна Георгіївна, 22.09.2001 року народження, яка відповідно до Довідки №164 Поліклініки КНП Сторожинецька центральна районна лікарні від 28.10.2019 року знаходиться на обліку в психіатричному кабінеті. ЇЇ мати Влад Ніна Георгіївна, 11.07.1981  р.н., звернулась із заявою до виконавчого комітету сільської ради щодо надання висновку про доцільність її призначення опікуном над психічно хворою донькою Влад Крістіною Георгіївною.

Виконавчим комітетом встановлено, що Влад Ніна Георгіївна, 11.07.1981 р.н., яка зареєстрована та проживає в с. Їжівці, вул.  Головна, 122, на даний час піклується про свою доньку Влад К.Г., 2001 р.н.

Влад Ніна Георгіївна не заперечує, щоб її призначили опікуном  над Влад Крістіною Георгіївною. Має достатні умови для проживання та  піклування над недієздатною особою.

Тому опікунська рада вирішила клопотати перед Сторожинецьким районним судом Чернівецької області щодо розгляду кандидатури гр. Влад Н.Г. на призначення її опікуном над недієздатною особою Влад К.Г.

Згідно ч. 3 ст. 237 ЦПК України, заява про визнання фізичної особи недієздатною може бути подана членами сім’ї, близькими родичами, незалежно від їх спільного проживання, органом опіки та піклування, психіатричним закладом.

Опікунська рада при виконкомі Чудейської сільської ради

ПРОСИТЬ СУД:

1. Призначити опікуном гр. Влад Ніну Георгіївну, 11.07.1981  р.н., над Влад Крістіною Георгіївною, 22.09.2001 р. н., у разі визнання судом її недієздатності.

Голова опікунської ради                                    В.М.Падурі

Секретар опікунської ради                                Р.А.Мотреску