Рішення виконкому №130 від 10.12.2019 р. Про покладання повноважень стосовно роботи з дітьми на заступника голови та соціальних працівників

Дата: 17.12.2019 16:36

Сторожинецького району

РІШЕННЯ

від 10 грудня  2019 року                                                                        № 130

Про покладання повноважень стосовно

роботи з дітьми на заступника голови та

соціальних працівників

Відповідно до Закону України «Про охорону дитинства», на виконання статті 4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»,  відповідно до ст.ст. 32, 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. У зв’язку із тим, що в бюджеті на 2020 рік на закладено коштів на створення та фінансування функціонування служби у справах дітей при виконавчому комітету Чудейської сільської ради, враховуючи покладені чинним законодавством України повноваження на органи місцевого самоврядування, повноваження стосовно роботи із дітьми всіх категорій покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Падурі В.М., та на соціальних працівників Чудейської сільської ради Влад С.О. та Лук'ян Р.Д.

2. Внести відповідні зміни до посадових інструкції заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради Падурі В.М., та соціальних працівників Влад С.О. та Лук’ян Р.Д.

3. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради Падурі В.М.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Піцул А.Д.

сільський голова                                                     піцул а.д.