Рішення виконкому №132 від 10.12.2019 р. Про надання матеріальної допомоги

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧУДЕЙСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я  № 132

10 грудня  2019 року                                                         село  Чудей

Про надання матеріальної допомоги

Розглянувши заяву гр. Георгіян В.С. щодо надання матеріальної допомоги на поховання сина, та звернення соціальних працівників Чудейської сільської ради Влад С.О. та Лук'ян Р.Д. щодо надання матеріальної допомоги до Міжнародного дня людей з інвалідністю, враховуючи п. 7 Рішення виконавчого комітету № 109 від 15 жовтня 2019 року, взявши до уваги висновки та   пропозиції членів виконавчого комітету, керуючись п.п.1 п.“а” ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та на виконання Постанови КМУ № 99 від 31.01.2007 року, виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В

1. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Георгіян Віоріці Степанівні, 14.07.1946 р.н., у розмірі 1500 (одна тисяча п’ятсот) гривень на поховання сина Георгіян Валентина Леоновича.

2. До Міжнародного дня людей з інвалідністю, надати одноразову матеріальну допомогу наступним особам з інвалідністю, які проживають на території Чудейської ОТГ:

2.1. Даріческу Маріанні Миколаїівні, яка виховує дитину-інваліда Даріческу Ганну Вікторівну, у розмірі 1000 (одна тисяча) гривень.

2.2. Дідора Маріанні Василівні, яка виховує дитину-інваліда Дідора Мірелу Дмитрівну, у розмірі 1000 (одна тисяча) гривень.

2.3. Падурі Віолеті Радівні, яка виховує дитину-інваліда Падурі Валентину Миколаївну, у розмірі 1000 (одна тисяча) гривень.

2.4. Попович Майї Іордакіївні, яка виховує дитину-інваліда Попович Михайла Івановича, у розмірі 1000 (одна тисяча) гривень.

2.5. Кашмар Лумініці Дечебалівні, яка виховує дитину-інваліда Кашмар Анастасію Василівну, у розмірі 1000 (одна тисяча) гривень.

2.6. Молоч Юлії Вікторівні, яка виховує дитину-інваліда Молоч Дмитра Дмитровича, у розмірі 1000 (одна тисяча) гривень.

2.7. Фрунза Лакрімьоарі Володимирівні, яка виховує дитину-інваліда Фрунза Станіслава Руслановича, у розмірі 1000 (одна тисяча) гривень.

2.8. Пацан Артуру Вікторовичу, який виховує дитину-інваліда Пацан Георгія Артуровича, у розмірі 1000 (одна тисяча) гривень.

2.9. Влад Ніні Георгіївні, яка доглядає за особою з інвалідністю Влад Крістіною Георгіївною, у розмірі 1000 (одна тисяча) гривень.

2.10. Банческу Ользі Василівні, яка виховує дитину-інваліда Мітрік Владіслава Михайловича, у розмірі 1000 (одна тисяча) гривень.

2.11. Особі з інвалідністю Іонашку Світлані Георгіївні, у розмірі 1000 (одна тисяча) гривень.

3. Надати одноразову матеріальну допомогу директору будинку культури с. Їжівці Влад Іллі Васильовичу, у зв’язку із тяжкою хворобою та фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї у розмірі 1000 (одна тисяча) гривень.

4. Головному бухгалтеру сільської 13 500 (тринадцять тисяч п’ятсот) гривень  за рахунок коштів місцевого бюджету.

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                                            А.Д. ПІЦУЛ