Рішення виконкому №134 від 10.12.2019 р. Про визначення переліку об’єктів та видів оплачуваних робіт на території Чудейської ОТГ на яких зможуть виконувати стягнення у виді суспільно-корисних робіт особи, які перебувають на обліку в Сторожинецькому

Дата: 17.12.2019 16:40

Сторожинецького району

Р І Ш Е Н Н Я  № 134

10 грудня  2019 року                                                                     село  Чудей

Про визначення переліку об’єктів та видів  оплачуваних робіт на території Чудейської ОТГ на яких зможуть виконувати стягнення у виді суспільно-корисних робіт особи, які перебувають на обліку в Сторожинецькому районному відділі з питань пробації у 2020 році

На виконання листа Сторожинецького районного відділу філії ДУ «Центр пробації» у Чернівецькій області від 06 грудня 2019 року №44/12/1491-19, керуючись Законом України від 07 грудня 2017 року №2234-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», відповідно до ст. 301, 311, 3211, 3251 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити наступний перелік об’єктів та видів оплачуваних робіт на території Чудейської ОТГ на яких зможуть виконувати стягнення у виді суспільно-корисних робіт особи, які перебувають на обліку в Сторожинецькому районному відділі з питань пробації у 2020 році:

1.1. Об’єкти:

- сільське сміттєзвалище;

- сільське кладовище;

- установи комунальної власності сільської ради;

- вулиці населеного пункту.

1.2. Види оплачуваних суспільно-корисних робіт:

- ліквідація стихійних сміттєзвалищ;

- благоустрій  території населеного пункту;

- прочистка канав, кюветів, містків, труб;

- некваліфіковані роботи;

- розпиловка та коління дров;

- допоміжні будівельні роботи в установах комунальної власності сільської ради;

2. Даний перелік об’єктів та видів оплачуваних робіт погодити з Сторожинецьким районним відділом з питань пробації.

3. Громадські роботи правопорушникам виконувати не більше як чотири години на день, у вільний від основної роботи чи навчання час.

4. Сільському голові Піцул Анатолію Дмитровичу видавати розпорядження про початок відбування порушником суспільно-корисних робіт.

5. Заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Падурі В.М:

5.1. Ознайомлювати порушників під підпис з правилами техніки безпеки і вести контроль за виконанням визначених робіт.

5.2. Своєчасно повідомляти Сторожинецький районний відділ з питань пробації про ухилення порушників від відбування адміністративного стягнення у виді суспільно-корисних робіт, а також переведення їх на інше місце роботи, появу на роботі у нетверезому стані, у стані наркотичного або токсичного сп’яніння, порушення громадського порядку.

5.3. Вести облік відпрацьованих годин та щомісячно інформувати Сторожинецький районний відділ з питань пробації про кількість відпрацьованих годин і їх ставлення до праці.

6. Призначити відповідальними особами за виконанням визначених суспільно-корисних робіт порушниками за місцем їх проживання заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів  ради Падурі В.М., керівників комунальних установ, організацій села.

7. Головному бухгалтеру Бурла В.Д. здійснювати нарахування плати порушнику за виконання суспільно-корисних робіт та перерахування її на відповідний рахунок органу державної виконавчої служби для подальшого погашення заборгованості зі слати аліментів.

8. Секретарю виконавчого комітету сільської ради Мотреску Р.А. копію даного рішення направити до Сторожинецького районного відділу філії ДУ «Центр пробації» у Чернівецькій області для погодження переліку об’єктів та видів оплачуваних суспільно-корисних робіт.

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                            А.Д. ПІЦУЛ

«Погоджую»

перелік об’єктів та видів громадських робіт

для засуджених і правопорушників