Рішення виконкому №135 від 10.12.2019 р. Про визначення переліку об’єктів та виду робіт для засуджених і правопорушників, які відбуватимуть покарання та адміністративне стягнення у виді громадських робіт за місцем їх проживання на 2020 рік

Дата: 17.12.2019 16:41

Сторожинецького району

РІШЕННЯ  № 135

10 грудня  2019 року                                                                     село  Чудей

Про визначення переліку об’єктів та виду  робіт для засуджених і правопорушників, які відбуватимуть покарання та адміністративне стягнення у виді громадських робіт за місцем їх проживання  на 2020 рік

На виконання листа Сторожинецького районного відділу філії ДУ «Центр пробації» у Чернівецькій області від 06 грудня 2019 року №44/12/1492-19 та на виконання вироків, постанов судів, відповідно до ст. 36 Кримінально-виконавчого кодексу України, керуючись ст. 3213, 3253  Кодексу України про адміністративні правопорушення, та п.п. 2 п. „а” ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити наступний перелік об’єктів та вид безоплатних суспільно-корисних громадських робіт для засуджених та правопорушників до таких  видів кримінальних покарань та адміністративних стягнень на території с. Чудей та с. Іжівці у 2020 році:

1.1. Об’єкти:

- сільське сміттєзвалище;

- сільське кладовище;

- установи комунальної власності сільської ради;

- вулиці населеного пункту.

1.2. Види безоплатних суспільно-корисних громадських робіт:

- ліквідація стихійних сміттєзвалищ;

- благоустрій  території населеного пункту;

- прочистка канав, кюветів, містків, труб;

- некваліфіковані роботи;

- розпиловка та коління дров;

- допоміжні будівельні роботи в установах комунальної власності сільської ради;

2. Даний перелік об’єктів та вид громадських робіт погодити з Сторожинецьким районним відділом з питань пробації.

3. Громадські роботи засудженим та правопорушникам виконувати не більше як чотири години на день, а неповнолітнім не більше двох годин на день, безоплатно та у вільний від основної роботи чи навчання час.

4. Сільському голові Піцул Анатолію Дмитровичу видавати розпорядження про початок відбування засудженим або правопорушником громадських робіт.

5. Заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Падурі В.М:

5.1. Ознайомлювати засуджених та правопорушників під підпис з правилами техніки безпеки і вести контроль за виконанням визначених робіт.

5.2. Своєчасно повідомляти Сторожинецький районний відділ з питань пробації про ухилення засуджених та правопорушників від відбування покарання і адміністративного стягнення у виді громадських робіт, а також переведення їх на інше місце роботи, появу на роботі у нетверезому стані, у стані наркотичного або токсичного сп’яніння, порушення громадського порядку.

5.3. Вести облік відпрацьованих годин та щомісячно інформувати Сторожинецький районний відділ з питань пробації про кількість відпрацьованих годин і їх ставлення до праці.

6. Призначити відповідальними особами за виконанням визначених громадських робіт засудженими та правопорушниками за місцем їх проживання заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів  ради Падурі В.М., керівників комунальних установ, організацій села.

5. Секретарю виконавчого комітету сільської ради Мотреску Р.А. копію даного рішення направити до Сторожинецького районного відділу філії ДУ «Центр пробації» у Чернівецькій області для погодження переліку об’єктів та видів громадських робіт.

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                            А.Д. ПІЦУЛ

«Погоджую»

перелік об’єктів та видів громадських робіт

для засуджених і правопорушників