Рішення виконкому №05 від 13.01.2020 р. Про надання матеріальної допомоги

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧУДЕЙСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я  № 05

13 січня  2020 року                                                             село  Чудей

Про надання матеріальної допомоги

Розглянувши заяви жителів с. Чудей Трачук Н.Ф., Бельмега Л.І., Істратій Г.Я. щодо надання матеріальної допомоги на поховання, взявши до уваги висновки та   пропозиції членів виконавчого комітету, керуючись п.п.1 п.“а” ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та на виконання Постанови КМУ № 99 від 31.01.2007 року, виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Трачук Наталі Фердинандівні, 05.08.1986 р.н., у розмірі 1500 (одна тисяча п’ятсот) гривень на поховання сина Трачук Мар'яна Віталійовича.

2. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Бельмега Людмилі Іванівні, 08.05.1977 р.н., у розмірі 1500 (одна тисяча п’ятсот) гривень на поховання рідного брата Бельмега Руслана Івановича.

3. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Істратій Георгію Якимовичу, 02.01.1980 р.н., у розмірі 1500 (одна тисяча п’ятсот) гривень на поховання рідного брата Істратій Костянтина Якимовича.

4. Головному бухгалтеру сільської 4 500 (чотири тисячі п’ятсот) гривень  за рахунок коштів місцевого бюджету.

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                                            А.Д. ПІЦУЛ