Рішення виконкому №07 від 13.01.2020 р. Про внесення змін до сільського бюджету Чудейської сільської ради на 2020 рік

Дата: 20.01.2020 15:34

ВИКОНКОМ ЧУДЕЙСЬКОЇ СІЛЬСЬКОІ РАДИ

СТОРОЖИНЕЦКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ   №  07

13 січня  2020 року                                                                            с. Чудей

Про внесення змін до сільського

бюджету Чудейської сільської ради на 2020 рік

Керуючись Бюджетним Кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням ХХХ сесії сільської ради VІІ скликання № 234-30/2019 від 12.12.2019 р. «Про сільський бюджет Чудейської сільської ради на 2020 рік»,

Вирішили:

1. Внести такі зміни до рішення ХХХ сесії сільської ради VІІ скликання № 234-30/2019 р від 12.12.2019 р. «Про сільський бюджет Чудейської сільської ради на 2020 рік», а саме:

1)  Вносяться зміни до джерел фінансування Чудейського сільського бюджету на 2020 рік за рахунок розподілу вільного залишку бюджетних коштів загального фонду, який утворився станом на 01 січня 2020 року за рахунок субвенції з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров`я у сільській місцевості, за рахунок залишку коштів відповідної субвенції з державного бюджету, що утворився на початок бюджетного періоду для придбання службових автомобілів для сільських амбулаторій в с.Їжівці та с.Чудей в сумі  1 000 000,00  гривень.

2) Збільшується обсяг коштів що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) в сумі 1 000 000,00 грн.

1. Збільшується видаткова частина спеціального фонду по КПК 0117367 «Виконання інвестиційних проектів в рамках реалізації заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров`я у сільській місцевості» на суму 1 000 000,00 грн. за рахунок передачі з загального фонду на спеціальний фонд для придбання службових автомобілів для сільських амбулаторій в с.Їжівці та с.Чудей, з подальшою передачею КНП Чудейська амбулаторія загальної практики сімейної медицини в рамках виконання  Заходів «Програми  підтримки КНП Чудейська АЗПСМ» на 2020 рік, в т.ч.:

- по КЕКВ 3110 в сумі 1 000 000,00 грн.

2. Фінансово-бухгалтерському відділу сільської ради внести відповідні зміни до бюджету Чудейської сільської ради на 2020 рік.

3.  Дане  рішення затвердити на черговій сесії сільської ради.

Сільський голова                                          А.Д.Піцул