Рішення виконкому №15 від 12.03.2020 р. Про затвердження проектно-кошторисних документацій на капітальний ремонт закладів, які знаходяться у комунальній власності Чудейської сільської ради

Дата: 17.03.2020 16:10

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧУДЕЙСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я  № 15

12 березня  2020 року                                                                     село  Чудей

Про затвердження проектно-кошторисних

документацій на капітальний ремонт закладів,

які знаходяться у комунальній  власності

Чудейської сільської ради

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши проектно-кошторисні документації на капітальний ремонт адмінбудівлі Їжівського старостинського округу, дошкільного навчального закладу «Веселка» в с.Чудей, будівлі Чудейської сільської ради для створення ЦНАПу, Їжівської ЗОШ І-ІІ ступенів (додаються), з метою оновлення матеріально-технічної бази закладів дошкільної та загальної середньої освіти Чудейської сільської ради, а також з метою створення належних умов для надання послуг мешканцям Чудейської об’єднаної територіальної громади, керуючись статтями 25, 26 Закону України „Про місеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В :

1. Затвердити проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт будівлі Чудейської сільської ради для створення ЦНАПу по вул. Карпатська, 4 в с. Чудей Сторожинецького району Чернівецької області  в розмірі 1 337 011 (один мільйон триста тридцять сім тисяч одинадцять) гривень.

2.  Затвердити проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт адмінбудівлі Їжівського старостинського округу по вул. Штефан чел Маре, 53 в с. Їжівці Чудейської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької, області  в розмірі 864 614 (вісімсот шістдесят чотири тисячі шістсот чотирнадцять) гривень.

3. Затвердити проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт дошкільного навчального закладу «Веселка» по вул. Карпатська, 60, в с. Чудей Сторожинецького району Чернівецької області в розмірі 561 275 (п’ятсот шістдесят одна тисяча двісті сімдесят п’ять) гривень.

4. Затвердити проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт Їжівської ЗОШ І-ІІ ступенів (Урсоя) Сторожинецького району Чернівецької, області  в розмірі 330 743 (триста тридцять тисяч сімсот сорок три) гривень.

5. Запропонувати сесії сільської ради затвердити вищеперелічені проектно-кошторисні документації.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову сільської ради Піцул А.Д.

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                            А.Д. ПІЦУЛ