Рішення виконкому №19 від 12.03.2020 р. Про розгляд листа Українського Інформаційного Агентства «Вуличне радіо»

Дата: 17.03.2020 16:17

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧУДЕЙСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я  № 19

12 березня  2020 року                                                                     село  Чудей

Про розгляд листа Українського

Інформаційного Агентства «Вуличне радіо»

Розглянувши лист Українського Інформаційного Агентства «Вуличне радіо» від 28 лютого 2020 року щодо можливості встановлення Системи інформаційного сповіщення (СІС), враховуючи обсяг бюджету сільської ради та його розподіл та планування на 2020 бюджетний рік, керуючись ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В :

1. Вважати за недоцільне встановлення Системи інформаційного сповіщення (СІС) та проведення всіх розрахунків, в тому числі технічних, пов'язаних із утриманням місцевої системи інформаційного сповіщення.

2. Членам виконавчого комітету, заступнику голови з питань діяльності виконавчих органів ради Падурі В.М., головному бухгалтеру Бурла В.Д. вивчити питання стосовно можливості системи інформаційного сповіщення у подальшому.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову Чудейської сільської ради Піцул А.Д.

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                       А.Д. ПІЦУЛ